• Další šachový úspěch

Terezie Ševčíková, nadaná šachistka, žákyně třídy 3. A se může pochlubit dalším významným úspěchem.

• Připravujeme na listopad

Stručný přehled informací k měsíci listopadu naleznete zde. >>

• Akce školní družiny - listopad 2023

I na měsíc listopad je pro děti připravena spousta akcí. Tou nejočekávanější pak je Čertovský večer, určený nejen pro družináře, ale i pro jejich sourozence a rodiče…

• Upozornění na změnu - Halloween na škole

Vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí si vás dovolujeme pozvat na dnešní Halloween, který se výjimečně uskuteční v prostorách budovy naší školy. Zájemci o prohlídku školy (předškoláčci a jejich rodiče) vstupují do školy v 16.15 h hlavním vchodem. Žáci 1. – 3. ročníků pouze bočním vchodem u školní družiny v čase od 16.30 hodin.

• Zámoravský slavík 2023

V úterý 24. října proběhla ve škole pěvecká soutěž Zámoravský slavík. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích. Umístění nejlepších je následující:

• Roboti ve výuce

V týdnu od 16. do 20. října žáci několika tříd naší školy navštívili workshop na základní škole na ulici 1. máje.

• Den stromů v družině

Den stromů je svátek, který se slaví ve více než čtyřiceti zemích světa. V ČR připadá na 20. říjen. Oslavuje se prostřednictvím společného sázení. Ve školní družině jsme si tento svátek také připomenuli. Stromy jsme ale nesadili. O to více bylo povídání a tvoření.

• Program Dravci

Ve středu 18.října se naše škola zúčastnila programu společnosti na ochranu dravců – ZAYFERUS.

• SUIT UP DAY

„SUIT UP DAY“ neboli česky „Den, kdy se hodíme do gala“ proběhl na naší škole v úterý 17. října.

• Podzimní prázdniny

26. a 27. října 2023 – podzimní prázdniny