• Úspěch malých šachistů

V sobotu 18. listopadu se konalo v Bezměrově 1. kolo krajských přeborů mládeže v šachu, tedy 1. GP Zlínského kraje.

• Návštěva z MŠ Spáčilova

Další hodinu hravého tělocviku absolvovali žáci 2.A s předškoláky, tentokrát z MŠ Spáčilova.

• Návštěva z MŠ Štítného

Společnou hodinu tělocviku si ve čtvrtek vyzkoušeli žáci 2.A třídy a předškoláci z MŠ Štítného.

• Strašidelné vyučování v 1.B

Během strašidelného vyučování se děti z 1.B dozvěděly, že Halloween k nám připutoval z anglicky mluvících zemí, a proto jsme část dne strávili jak jinak než s angličtinou.

• Projekt "Králové školy"

Naše škola dostala nabídku od tvůrců projektu „Hrdá škola“ (School United) zúčastnit se i podobného projektu „Králové školy“. V rámci tohoto má možnost si každý žák pořídit oblečení (mikiny, trička, tepláky, kšiltovky apod.) s motivem naší školy.

• Téma podzimu v 1.B

Děti z 1.B se o tématu PODZIM vyrazily učit do „terénu“.

• Halloweenská stezka odvahy

Stovky světýlek, desítky dýňových strašidýlek, lampionů a další tematické prvky ozdobily 31. října celou školu. Po celý úterní podvečer zářivě svítily na cestu všemožným zajímavým bytostem na tradiční halloweenské stezce odvahy. Tato letos, díky nepřízni počasí, neprobíhala na naší zahradě, ale poprvé přímo ve školní budově.

• Halloween ve IV.B.

V úterý 31.října se ve třídě 4.B stala výuka rejem nejrůznějších kostýmů a masek. konalo se strašidelné vyučování,

• Halloweenské setkání

Naše komunitní setkání proběhlo tento rok pouze ve škole z důvodu nepříznivého počasí.

• Další šachový úspěch

Terezie Ševčíková, nadaná šachistka, žákyně třídy 3. A se může pochlubit dalším významným úspěchem.