• Kroužek Judo

Pod vedením trenéra Marka Nesvadby u nás ve škole probíhá kroužek Juda.

• Jarní sběr starého papíru

Od 2. dubna bude ve škole opět probíhat sběr starého papíru.

• 3.B tvoří domečky

Domečky s vybavením se nám hodí do hodin angličtiny, kdy se učíme pojmenovávat jednotlivé pokoje i jejich vybavení.

• Králíci z klobouku ve 3.B

Třída 3. B čte na pokračování knihu Bob a Bobek, králíci z klobouku. Musí to být opravdu kouzelný klobouk, představte si, že nás jednou Bob s Bobkem v naší třídě opravdu navštívili.

• Turnaj ve vybíjené

V minulých dnech se naši žáci zúčastnili okresního kola ve vybíjené, které se konalo v tělocvičně ZŠ Slovan. Hoši i dívky vybojovali shodně druhá místa, což je velmi hezký výsledek. Gratulujeme.

• Mistrovství ČR v rapid šachu

Ve dnech 6. – 7. dubna se v Harrachově konalo Mistrovství České republiky dětí do 8 let v rapid šachu.

• Vyjmenované hrátky

S vyjmenovanými slovy zažíváme plno zábavy i poučení. Vždy se dozvíme plno nových informací.

• Beseda s ilustrátorem

Plno krásných ilustrací obdivovala třída 3.B při besedě s panem ilustrátorem Františkem Valerem.

• Ukliďme Česko!

Během prvního dubnového týdne v rámci akce „Ukliďme Česko!“ uklízelo podél břehů Moravy a kolem Bágráku hned několik našich tříd – 5.A, 4.B, 3.B, 2.A, 2.B, 1.A a 1.B. Do této akce se letos zapojujeme již potřetí.

• Velikonoční sázení

Před Velikonoci vyrazily třídy 1.B a 3.B společně zasadit barvínek do záhonku v okolí školy.