• Akce školní družiny - duben 2023

I v měsíci dubnu čeká na děti v družině pestrá činnost.

• Vynášení Moreny

Tento čtvrtek třídy z naší školy vyrazily v průvodu k řece Moravě, aby vynesly slaměnou Morenu.

• Projekt Plevele v kuchyni

Projektovým dopolednem nazvaným „Plevele v kuchyni“ si blížící se Velikonoce připomenuly děti ze třídy 4. A. Lektorkou programu byla paní Lenka Mergentalová.

• Projekt Živá semínka

Blížící se Velikonoce si děti z obou našich druhých tříd připomněly také díky projektovému dopoledni s paní Veronikou Mergentalovou.

• "Dej věcem nový život"

V rámci projektu Hrdá škola, dávaly dnes děti ve školní družině věcem „nový život“.

• Technika a digi gramotnost

Děti ze školní družiny prožily nezapomenutelné odpoledne v pedagogické škole. Program „Technika a digi gramotnost“ je všechny doslova nadchl…

• Den vody 2023

Ve čtvrtek 22. března oslavili žáci obou našich 4. tříd „Den vody“, a to účastí na velice zajímavé exkurzi. Byli se podívat v čističce odpadních vod (VaK), která je v Dolních Zahradech.

• Soutěž ve vybíjené

Ve středu 22. března se žáci naší školy zúčastnili okresního kola soutěže ve vybíjené. Vybojovali krásné 3. místo.

• Soutěž v přehazované

Ve čtvrtek 16. března se uskutečnilo okresní kolo soutěže v přehazované.

• Jarní přípravka

Jarní přípravka byla opět velmi povedená. Malí předškoláci si hravou formou mohli vyzkoušet úkoly, které je čekají při nadcházejícím zápisu.