• Dobročinný projekt

Naše škola byla, jako každoročně, požádána o účast na dobročinném projektu Fondu Sidus. Tento má za cíl dlouhodobě podporovat nemocné a potřebné, a to po materiální i finanční stránce.

• Státní svátky

1. května – Svátek práce

8. května – Den vítězství

• Den zlepšení školy

Ve čtvrtek 20. dubna u nás v rámci projektu „Hrdá škola“ proběhl „Den zlepšení školy“.

• Zámoravská veverka 2023

Na naší škole se opět uskutečnila tradiční celoškolní soutěž ve šplhu na tyči s názvem „Zámoravská veverka″.

• Ukliďme Česko!

Během dubnových dní v rámci projektu „Ukliďme Česko!“ uklízely podél břehu Moravy hned čtyři naše třídy, 2.B, 3.A, 3.B a 4.A.

• Třída 2.A v muzeu

Zažít něco nevšedního, prohlédnout si mnoho zajímavých, starých věcí a chvílemi se i trošku bát… To všechno stihly děti ze třídy 2. A v Muzeu Kroměřížska na programu Poklady staré půdy.

• Policie ČR v družině

Družinové děti navštívila policie. Při zajímavém povídání a praktických ukázkách se tak mohly seznámit s její prací, uniformou, výzbrojí i služebním vozidlem.

• "Breakfast" ve třídě 2.B

Děti ze třídy 2.B čekalo v angličtině téma „Breakfast“. A proč společně neposnídat doopravdy?

• Společné čtení 1. a 5.B

Děti ze tříd 1. a 5. B uzavřely měsíc březen netradičním způsobem. Společně se sešly na první vyučovací hodinu v jedné ze tříd a vzájemně si četly pohádkové příběhy.

• Zápis do 1. ročníku ZŠ

Zápis do 1. tříd se uskuteční v době od 3. do 4. dubna 2023 za přítomnosti dětí ve škole. Podrobné informace k organizaci i s formuláři ke stažení naleznete v sekci Zápis 2023. >>