• Kroužek keramiky 2023

V kroužku keramiky pro děti 1. a 2. tříd jsme uzavřeli první pololetí.

• Návštěvy z mateřských škol

V průběhu měsíce února k nám přišly na návštěvu děti z kroměřížských mateřských škol Štítného, Spáčilova a Mánesova. Program pro ně připravili jak nejmladší, tak i starší školáci.

• Akce školní družiny - březen 2023

I v měsíci březnu čekají na družinové děti zajímavé akce.

• Zvířátka v lese

V rámci projektu „Zvířátka v lese“ navštívil v únoru naši třídu 1.A myslivec pan Ing.Viliam Bazsó, který nás seznámil se zvířátky žijícími v lese a rozšířil naše vědomosti o mysliveckou mluvu a stavbu těla jednotlivých zvířat.

• Exkurze v Úpravně vody

Děti ze 2. oddělení školní družiny a kroužku Tvoříme a hrajeme si se vypravily na exkurzi do Úpravny vody (VAK) Kroměříž. Získaly tam spoustu informací o vodě, a to od jejího výskytu v přírodě až po okamžik, kdy jako „pitná“ vyteče z otevřeného vodovodního kohoutku.

• Masopustní veselí

Děti z naší školy si užily výuku v masopustním kabátě. Seznámení s lidovým obyčejem Masopustu a jeho tradičními maskami, říkadly a písničkami se prolínalo všemi předměty.

• Školní kolo recitační soutěže

V pondělí 6. února jsme se opět po roce sešli v přátelské a uvolněné atmosféře školního kola recitační soutěže.

• Den šílených účesů 2023

V letošním školním roce jsme si na Zámoraví zopakovali oblíbenou akci „Den šílených účesů“. Uskutečnila se v rámci projektu Hrdá škola.

• Úspěšná šachistka

Žákyně 2. A třídy naší školy Terezie Ševčíková je nadějnou šachistkou. Na krajských šachových soutěžích opakovaně dosahuje na medailová umístění.

• Sběr starého papíru

Od 1.února 2023 ve škole opět probíhá sběr starého papíru.