• Družina v divadle

Družinové děti navštívily první představení z letošní divadelní nabídky Domu kultury Kroměříž.

• Svatý Václav

Než si děti z 2.B užily volno o státním svátku, dozvěděly se, proč ho vlastně slavíme.

• Den zvířat

Velká část družinových dětí se 4. zářijový pátek vydala hned po obědě na dlouhou vycházku do Horních Zahrad. Tam pro ně, v areálu chovatelů drobného zvířectva, bylo připraveno doslova „živé překvapení“.

• Výsledky voleb do školské rady

Ředitelka Základní školy Kroměříž, příspěvková organizace, Švabinského nábřeží 2077/27, jako volební orgán při přípravě voleb do školské rady, podává tuto zprávu o průběhu a konání voleb.>>

• Akce školní družiny - říjen 2022

I na měsíc říjen jsme pro děti připravili spoustu společných akcí.

• Učení hrou

O tom, že učení může být bezva hrou, vědí své žáci ze 4.A třídy.

• Volby do školské rady - SEZNAM KANDIDÁTŮ

Vážení rodiče – zákonní zástupci žáků,

funkční období jednoho ze stávajících členů Školské rady za zákonné zástupce končí v roce 2022 a ze zákona jsem pověřena organizací voleb do Školské rady. Touto cestou Vás vyzývám k podání návrhů, respektive ke kandidatuře za člena Školské rady. S ohledem na tuto skutečnost v souladu s ustanovením § 167 školského zákona a Volebním řádem pro volby členů školské rady, schváleným Radou Města Kroměříž, vyhlašuji volby člena školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků na další tříleté období.

• Jablíčkový týden 4.A

Když máme od 19.září v naší škole Jablíčkový týden, chtěli jsme se dovědět, jak se dělá mošt.

• Z pohádky do pohádky

Jako celoroční hru pro družinové děti jsme v letošním školním roce zvolili téma „Z pohádky do pohádky“. Všichni dobře víme, že pohádky mají v životě dětí velký význam. Rozvíjí jejich vnímání i představivost, obohacují slovní zásobu, učí rozeznávat dobré od zlého…

• Večerní vycházka městem

Voják v uniformě, dámy v dlouhých šatech či dítě v čepečku – to byli průvodci netradičního večera nazvaného „Z historie Kroměříže“. Tento byl ve spolupráci se skupinou historického šermu Biskupští manové připravený jako poznávací večerní vycházka pro děti, jejich rodiče a další příbuzné či známé.