• Přihlašování do ŠD na školní rok 2022/23

Žáci budoucích 1., 2. a 3. tříd dostali přihlášky do školní družiny na školní rok 2022/23.

• Odvoz sběru starého papíru

Ve čtvrtek 23. června ráno bude do prostoru před školním skleníkem přistaven kontejner na starý papír. Jeho odvoz proběhne v odpoledních hodinách.

• "Komiks" v knihovně

Úterý 7. června jsme s dětmi ze 4. A strávili v knihovně. Čekal nás tam zajímavý program na téma „komiks“.

• Den dětí

Ve středu 1.června. probíhalo ve škole dopoledne jinak, než jsou děti běžně zvyklé. Slavil se totiž Den dětí.

• Den dětí v družině

Jako součást oslav dětského dne čekalo družinové děti na školní zahradě překvapení. Přijeli za nimi příslušníci městské policie se svými čtyřnohými kamarády.

• Turnaj ve vybíjené " O hanácké koláč"

Sportujete rádi? Po několikaleté pauze opět obnovujeme tradici našeho turnaje ve vybíjené, který je určen žákům 3. a 4. ročníků. Zveme všechny okolní školy k účasti na turnaji. Propozice k turnaji zde >>

• Plán akcí ŠD na měsíc červen

Také v měsíci červnu máme pro děti připravené zajímavé akce.

• Přebor školy v šachu

30. května se hrál na Zámoraví „Přebor školy v šachu“. Velké poděkování za jeho realizaci patří panu Mgr. Janu Štefkovi.

• Pasování na čtenáře

Za devět měsíců ve škole, kdy se naši prváčci pilně učili jedno písmeno za druhým, jsou z nich malí čtenáři. Ve čtvrtek byli slavnostně pasováni na kroměřížském zámku.

• Projekt "Experimentárium"

V rámci projektů Šablony III se naši páťáci vypravili do SPŠ Otrokovice, kde navštívili zajímavou expozici „Člověk v Experimentáriu“.