• Masopust na Zámoraví

Únor je měsíc masopustů, zábav a rozličných veselic. I my jsme se rozhodli, že nenecháme tuto lidovou tradici ladem. Jednodenní projekt určený pro naše nejmenší předškoláčky a školáky se uskuteční v úterý 27. února.

• Sporťáci v akci

Odpoledne plné aktivní zábavy si užily děti ze 2. oddělení školní družiny v tělocvičně Sokola.

• Příměstský tábor Hobby Horse

V době letních prázdnin bude ve škole probíhat příměstský tábor. Informace naleznete na letáku…

• Výchova k dobrovolnictví

Dobrovolnické centrum Zlínského kraje pro děti z 1.B a 2.B připravilo workshop na téma Výchova k dobrovolnictví.

• Třída 1.B na výstavě kamélií

Děti z 1.B navštívily výstavu kamélií v Květné zahradě.

• Ledové hrátky

Družinové děti pravidelně docházely na zimní stadion, kde se postupně učily umění na „ostrých nožích“.

• Turnaj ve florbalu " KOZEL CUP"

Ve středu 7.února 2024 se naši žáci zúčastnili turnaje ve florbalu " KOZEL CUP" , který byl pořádán pro všechny kroměřížské základní školy.

• Kroužek Veselá věda

Veselá věda se těší velké oblibě. Zatímco v loňském školním roce jsme museli pro nedostatek dětí kroužek uzavřít, letos jsme ho od září otevřeli pro jednu a od února i pro druhou skupinu.

• Úspěch Terezie Ševčíkové

Na doporučení školy rodiče v minulém roce přihlásili Terezku do celostátního kola soutěže Zlatý oříšek. Nakonec se dostala až do samotného finále, mezi 21 nejtalento­vanějších dětí ČR v roce 2023.

• Další úspěch v šachu

Sourozenci Terezie a Filip Ševčíkovi opět rozšířili řadu svých medailových úspěchů v šachu.