• Tvořivé odpoledne s rodiči

První úterý v únoru jsme ve třídě 2.A pořádali „odpolední tvoření s rodiči“. Cílem bylo vyrábění loutek.

• Družina v divadle

Děti milují všemožné příběhy a pohádky. Čtené, zfilmované i ty odehrané na jevištích divadel. Tak proč jim je nedopřát? Naše školní družina proto využívá nabídky Domu kultury Kroměříž. Jimi zprostředkovaná dětská představení pravidelně navštěvujeme.

• Družina v knihovně

Všechna družinová oddělení postupně navštěvují Knihovnu Kroměřížska. Letošní besedy tam mají název „O vlkovi se sklerózou“.

• Den her v družině

Lednovou výzvou projektu Hrdá škola byl Den her. V družině jsme proto uspořádali hravé odpoledne na téma celoroční hry Naše město.

• Připravujeme na únor

Stručný přehled informací k měsíci únoru

• Den her

Hezký čas jsme prožili ve svých třídách na konci ledna, kdy jsme v rámci projektu Hrdá škola vyhlásili Den her.

• Koncert cimbálové muziky Réva

Všechny třídy naší školy navštívily koncert cimbálové muziky Réva na Starém pivovaře, a to jako odměnu k vysvědčení za práci v uplynulém pololetí.

• Zimní přípravka pro předškoláky a Den otevřených dveří

V úterý 30. ledna se dveře Zámoraví otevřely všem, kteří měli zájem si naši školu prohlédnout pěkně zblízka. Zejména malým předškolákům, chystajícím se už od září usednout do školních lavic.

• Akce školní družiny - únor 2024

I v měsíci únoru čeká na družinové děti spousta zajímavých aktivit.

• Odvoz sběru

Kontejner na sběr starého papíru bude přistaven ve středu 31. ledna brzy ráno do prostor před školním skleníkem. Jeho odvoz proběhne v průběhu čtvrtečního dopoledne, tj. 1. února 2024.