V posledním dubnovém týdnu vyrazily obě čtvrté třídy na školu v přírodě do Horní Bečvy, kde obydlely hotel Cherry v těsné blízkosti zdejší přehrady. A čím se zde zabývali?
Hned po příjezdu se všichni seznámili s prostředím hotelu a jeho okolím. Každý potom obdržel jízdenku na „Cestu kolem světa“, ze které se dozvěděl i tým, se kterým bude putovat. A vše mohlo naplno začít. Během následujících čtyř dní jsme navštívili všechny světadíly. Začali jsme v Evropě, kde jsme poznali typické památky a cíle našich dovolených. Následující den jsme pomohli osídlit Afriku, a přesunuli se do Jižní a Severní Ameriky, kde jsme pátrali po ukrytém indiánském pokladu. Další den jsme se vydali na celodenní výlet. Navštívili jsme v našem putování skutečnou Antarktidu (stanuli jsme na menším ledovci), jinak beskydské Pustevny. Večer si každý malý cestovatel zažil strašidelné noční prostředí okolí našeho hotelu. Ve čtvrtek jsme potom navštívili zbývající dva kontinenty, tedy Austrálii plnou zvířat a Asii s jejími typickými chutěmi a vůněmi. Celé putování kolem světa jsme zakončili diskotékou a vyhodnocením našich her. A pátek už patřil balení a cestě zpět do Kroměříže. Celý společný týden si všichni čtvrťáci pochvalovali a moc užili…
.jpg)
.jpg)
Mgr. Václav Procházka
+420 573 502 881 ~ Švabinského nábřeží 2077, 767 01 Kroměříž ~ Napsat e-mail ~ Prohlášení o přístupnosti ~ Tvorba webu - Lemenio.com