Dne 14.5. se třída 5.A vydala na výlet do Bystřice pod Hostýnem do firmy Raab computer. Děti se mohly podívat na staré počítače, telefony nebo herní konzole a také si mohly zkusit zahrát staré hry, které hráli naši rodiče.
Nejvíce je bavilo hraní her, např. Pacman a Rally. Děkujeme moc panu Raabovi za vlídné přijetí.
Sofie Meluzínová, žákyně 5.A
+420 573 502 881 ~ Švabinského nábřeží 2077, 767 01 Kroměříž ~ Napsat e-mail ~ Prohlášení o přístupnosti ~ Tvorba webu - Lemenio.com