• Světlo do radnice

Na školním hřišti proběhlo další družinové setkání kocourkovských. Tentokrát každý z rodů předvedl, jak plní zadané úkoly.

• Podzimní úklid

Ze stromů u Moravy opadává zbarvené listí, vítr je fouká i na naši školní zahradu. Čas od času je třeba trošku uklidit. Do práce se pustili i „kocourkovští“.

• Screeningové testování

S ohledem na současný negativní vývoj epidemické situace, významné meziregionální rozdíly a zvyšující se riziko přenosu viru SARS-CoV-2 mezi neočkovanými dětmi a mladistvými, bude i v našem regionu zahájeno preventivní screeningové testování žáků. Více >>

• Plán ŠD - listopad

Na měsíc listopad připravujeme tyto akce.>>

• Hrdá škola 10.11.2021 - Den šílených účesů

Máme rádi změny a dobrou náladu, proto pokračujeme v projektu organizace Schools United, který sbližuje žáky i učitele a posiluje přátelskou atmosféru na škole. Druhý výjimečný den nás čeká již ve středu 10. listopadu. Pozvánka >>

• Halloween na školním hřišti

V podvečer 26. října si předškoláci a děti z 1. až 3. tříd užili tradiční zámoravský Halloween na hřišti školy.>>

• Dýňová strašidýlka

V polovině října byla (po roční pauze) opět vyhlášena soutěž „O nej dýňové strašidýlko“. Počet těch, kteří se zapojili, vysoce předčil naše očekávání.

• Podzim v Zámečku

V rámci programu Les ve škole vyrazila třída 1.B do Zámečku, aby podzimní přírodu zažila na vlastní kůži.

• Dinosauři u Neradoobědových

„Rodina Neradoobědových“ si za týdenní téma pro svou práci zvolila „dinosaury“. Zažila s nimi pár poučných a zároveň zábavných odpolední.

• Projekt "mák"

V pátek 15.10. se děti ze 4.A zúčastnily zajímavé besedy v Muzeu Kroměřížska s názvem Mák.