• Škola v přírodě 5.A, 5.B

Škola v přírodě 5. tříd probíhala v Karlově.

• Les ve škole

I naše škola je zařazena mezi více než 300 škol, které se účastní projektu zvaného Les ve škole. Co tento dlouhodobý mezinárodní program školám nabízí a jak obohacuje výuku a osobnost žáků? Čtěte>>

• Hobby Horse závody ve 4. A

V úterý 13.6. se skupina nadšených jezdeckých hvězd ze 4.třídy setkala na Hobby horse závodech.

• Hrdá škola - poslední výzva

Posledním úkolem celoročního projektu „Hrdá škola“ bylo vyzvat některou ze škol v okolí na přátelské utkání. Školní družina pozvala družinu ze školy Komenského. Děti si na našem hřišti i zahradě zasoutěžily a zahrály.

• Den dětí 2.B třídy

Na přání dětí jsme ve třídě 2.B oslavili jejich svátek se zvířátky. Kdo mohl, přivedl či donesl do školy svého domácího mazlíčka, kterého ostatním představil a popovídal, co péče o něj obnáší.

• Den dětí v družině

1. června slaví svůj svátek všechny děti. Ne jinak tomu bylo i ve školní družině. Pro všechny zájemce jsme připravili „soutěžní odpoledne“.

• Druháci na Tesáku

Děti ze tříd 2.A a 2.B prožily školu v přírodě na Tesáku.

• Slunečné odpoledne

V rámci spolupráce mezi školami jsme s družinou navštívili ZŠ Zachar.

• Připravujeme na červen

Přehled akcí na poslední měsíc školního roku najdete zde>>

• Akce školní družiny - červen 2023

I v měsíci červnu čeká na děti v družině spousta společných akcí.