• Zájmové kroužky

V měsíci září jsme doladili počty žáků a časy zájmových kroužků.

• Nabídka pro mateřské školy

Pro všechny mateřské školy nabízíme na naší škole v dopoledních hodinách sportovní a tvořivé činnosti.

• Historické putování Kroměříží

Přijďte s námi v pátek 11. října zažít neobyčejnou procházku krásnou historickou Kroměříží.

• Sběr hliníku ukončen

Od 1. října 2019 již dále ve škole nebude probíhat sběr hliníku. Pokud ještě nějaký (např. plechovky) doma máte, přineste jej nejpozději do pondělí 7. října do školy.

• DZR Strom života - dlabání dýní

Ve středu 2.října jsme svou návštěvou opět potěšili seniory v domově „Strom života“.

• Sportujeme s rodiči

Velké rodinné sportování bylo ve čtvrtek 26. září připraveno pro ty, kterým se ze školy ani v pokročilých hodinách ještě nechtělo domů. Menší i větší děti, jejich rodiče a sourozenci. Více než stovka jich nastoupila na našem hřišti, všichni připraveni podávat ty nejlepší výkony a společně tak uzavřít celoškolní „jablíčkový“ projekt.

• Minivolejbal - změny tréninků

Pro velký zájem dětí různé výkonnosti došlo k malým změnám v době trénování.

• Sportujeme s rodiči

Zveme všechny předškoláky a školáky s rodiči na sportovní odpoledne plné zábavy.

• Začala nám škola

V pondělí 2. září jsme slavnostně odstartovali nový školní rok.

• Sbíráme vysloužilé elektro

Recyklohraní je celorepublikový program, který vzdělává děti (a jejich prostřednictvím i dospělé) v oblasti ekologie. V rámci tohoto i naši žáci plní pořadatelem zadané praktické úkoly a sbírají a k recyklaci odevzdávají nepotřebné drobné elektrospotřebiče. Tento sběr probíhá celoročně, elektro (ne velké bílé, televizory a monitory) se odevzdává ve výklenku za skleníkem.