• Pozvánka do Květné

Rádi bychom vás pozvali do Velkého skleníku Květné zahrady na taneční vystoupení našich žáků, které se uskuteční 18. června 2019 v 11 hodin v rámci programu „Děti nejen dětem". Více>>

• Ejhle, Slované 4.A+2.A

Minulý týden se žáci 2.A a 4.A přenesli do pradávných časů. Škola v přírodě pod Šaumburkem se tentokrát nesla v duchu Slovanů. >>

• Pythagoriáda

V úterý 28. května proběhlo v Holešově okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Reprezentovat sebe i školu jeli také naši žáci.

• Vítězství ve vybíjené

Naše šikovné páťačky opět přivezly 1.místo z krajského kola ve vybíjené. A opět jedeme bojovat „o republiku“ do „Pecky“!

• Beseda se "sokolníkem"

Zajímavá beseda doprovázená živými ukázkami byla ve středu odpoledne připravena pro družinové děti. Na školním hřišti je navštívil „sokolník“. A opravdu bylo co poslouchat i na co se dívat.

• Olympiáda našich páťáků

Do Podhradní Lhoty, areálu Pod Šaumburkem, odjeli na svoji poslední školu v přírodě naši páťáci. Tématem jejich pobytu byla „Olympiáda“.

• Soutěž mladých zdravotníků

Ve čtvrtek 16. května proběhlo na dopravním hřišti v Kroměříži okresní kolo „Soutěže mladých zdravotníků“. Naše škola vyslala také své zástupce, a to z řad žáků čtvrté a páté třídy. Jejich výkon byl vynikající. Mezi silnou konkurencí z ostatních škol obsadili krásné 2. místo.

• Návštěva v DZR Strom života

Všechny maminky, mladé i ty starší, slavily druhou květnovou neděli Den Matek. I proto se děti ze třetího oddělení školní družiny rozhodly potěšit svojí návštěvou babičky v DZR Strom života.

• Čarodějnické odpoledne

Čarodějnice mají prý svůj rej 30. dubna. Scházejí se na kopcích a křižovatkách cest… I my jsme se u nás v družině v hojném počtu sešli. A to hned brzy po obědě.

• První pomoc pro páťáky

Správně a rychle poskytnutá první pomoc pomůže často zachránit život. To se netýká jen dospělých. Pomoci mohou i děti, pokud ví jak. O nejčastějších zraněních, se kterými se mohou ( třeba zrovna během jara či léta) setkat, proto přišla do školy našim páťákům povídat paní Ing. Komínková, z Českého Červeného kříže. A nejen povídat…