Ve středu 17. března proběhlo v Domě kultury v Kroměříži okresní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnili také žáci naší školy.
Byli to Zoe Dynterová ze 3.A, Jan Sekyra ze 4.A a Klára Blahušová s Ondřejem Kuběnou ze 4.B. Všichni byli pečlivě připraveni paní učitelkou Mačátovou, o čemž svědčí překrásné umístění Zoe Dynterové, která si svým přednesem vysloužila zlaté pásmo s návrhem na postup do krajského kola! Gratulujeme a podporujeme všechny žáky v dalších úspěších.

Lucie Machalová
+420 573 502 881 ~ Švabinského nábřeží 2077, 767 01 Kroměříž ~ Napsat e-mail ~ Prohlášení o přístupnosti ~ Tvorba webu - Lemenio.com