• Zámoraví slaví

Budova školy na levém břehu řeky Moravy stojí desítky let. Vždycky sloužila lidem. Nejdéle těm nejmenším, žákům 1. stupně základního vzdělávání. Ano. Již 65. rokem se na Zámoraví učí malí žáčci. A to už je dost dobrý důvod na pořádnou oslavu.

• Páťáci ve Vídni

Nedílnou součástí vzdělávání na naší škole jsou poznávací a naučné výlety. V polovině října tak obě páté třídy, pro obrovský zájem dětí i rodičů každá zvlášť, navštívily rakouskou Vídeň.

• Stavby v lese

Poslední zářijový pátek se vydalo první oddělení školní družiny na svůj letošní prémiový cyklovýlet. Jeho cílem byl blízký kopec Hvězda. Proč právě zmíněné místo?

• Sportovní odpoledne

Moc pěkné sportovní odpoledne pro děti školních družin proběhlo na Hanáckém náměstí. Uspořádal je Klub sportovního lyžování BTL společně s odborem školství, mládeže a sportu Kroměříž.

• Družinová olympiáda

Letní sportovní olympijská klání jsme si užili i v naší družině. Nejenže byly připomenuty nedávné úspěchy našich i světových sportovců. Samy děti si také opravdově zasoutěžily.

• Bezpečnost žáků

Věnujte, prosím, pozornost tomuto upozornění >>

• Družinová nabídka

Školní družina nabízí pro malé zájemce po celý rok řadu pravidelných i nepravidelných, různorodých akcí. Je na rodičích, aby zvážili, kam své dítě přihlásí.

• Náš školní příměstský tábor

I v letošním roce prožilo třicet dětí naší školy pět prázdninových dní od 18.7. do 22.7. na našem příměstském táboře. Ve spolupráci s Říší loutek a SRPDŠ jsme dětem připravili program nazvaný S loutkami na kolech i pěšky po památkách našeho regionu. Kam jsme s dětmi zamířili? >>

• Naše videoprezentace

Sledujte nás také na YouTube >>