• Policistka v družině

Do školní družiny přišla na besedu policistka. Téma bylo zajímavé – „Trestná činnost dětí a na dětech“.

• Vánoční jarmark 2023

V úterý 12. prosince odpoledne u nás proběhl tradiční předvánoční jarmark.

• Mikuláš ve škole

V úterý 12. prosince přišel po roce do školy opět Mikuláš. Jeho doprovod byl tradiční – andělé a čerti.

• Upozornění na provoz školy

Vážení rodiče,

škola je po opravách opět v plném provozu ode dne 18.12.2023. Výuka bude probíhat dle rozvrhu v kmenových učebnách, pouze třída V.A se bude vyučovat ve velké klubovně v přízemí školy. Vzhledem k bezpečnosti je přísně omezen vstup do budovy. Žádáme Vás tímto, abyste vstupovali do školy po řádném ohlášení pedagogickým pracovníkům, nejen u hlavního vchodu, ale zejména před vstupem do šaten. Využívejte zvonky u vchodů do budovy. Předem děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla.

• Šachový turnaj 2023

V pondělí 11. prosince se žáci naší školy zúčastnili šachového turnaje, který uspořádala Tauferova SOŠ veterinární a TJ Slavia Kroměříž. Naši zámoravskou školu reprezentovali – TEREZIE ŠEVČÍKOVÁ (3.A), FILIP ŠEVČÍK (1.A), MATĚJ LOUČKA (4.B) a NIKOL OVČÁČKOVÁ (5.A).

• Přání dětí 2. oddělení

Letošní předvánoční čas seniorům v Hulíně zpříjemnily děti ze 2.oddělení, které jim vyrobily a poslaly vánoční přání.

• Vánoční dárek 2.A třídy

V rámci projektu Hrdá škola si malí námořníci ze 2.A třídy připravili pásmo vánočních básní a písní.

• Projekt 5.A O Minotaurovi

První prosincový čtvrtek se žáci 5.A třídy vydali uskutečnit projekt Staré řecké báje a pověsti v Květné zahradě.

• Mikuláš na škole

V úterý 12. prosince nás opět po roce navštíví na škole Mikuláš se svými pomocníky a bude nadělovat. Ty, co byli celý rok hodní, potěší sladkým překvapením a malými dárečky. Zlobivci si budou muset své hříšky u čertů odčinit pěknou básničkou nebo koledou. >>

• Kolekce školního oblečení

Od úterý se spouští e-shop s nabídkou produktů naší školy! Objednávat můžete do 19.12.2023 >>