• DZR Strom života - dlabání dýní

Ve středu 2.října jsme svou návštěvou opět potěšili seniory v domově „Strom života“.

• Připravujeme na říjen

V měsíci říjnu nabízíme pro naše žáky několik zajímavých akcí. Jejich přehled najdete zde. >>

• Sportujeme s rodiči

Velké rodinné sportování bylo ve čtvrtek 26. září připraveno pro ty, kterým se ze školy ani v pokročilých hodinách ještě nechtělo domů. Menší i větší děti, jejich rodiče a sourozenci. Více než stovka jich nastoupila na našem hřišti, všichni připraveni podávat ty nejlepší výkony a společně tak uzavřít celoškolní „jablíčkový“ projekt.

• Minivolejbal - změny tréninků

Pro velký zájem dětí různé výkonnosti došlo k malým změnám v době trénování.

• Sportujeme s rodiči

Zveme všechny předškoláky a školáky s rodiči na sportovní odpoledne plné zábavy.

• Družina v moštárně

Jedním z příznaků končícího léta jsou zahrádky plné dozrávajícího ovoce. Hlavně jablíček. Ty také mají všichni nejraději. Ať už jsou syrová, sušená, v podobě koláčů, čajů anebo moštů… Pro naše družinové děti se proto stala již tradicí vycházka do Dolních zahrad, spojená s exkurzí a ochutnávkou v místní moštárně.

• Začala nám škola

V pondělí 2. září jsme slavnostně odstartovali nový školní rok.

• Slavnostní zahájení školního roku

2. září 2019 od 8 do 8.45 h., v tento den školní družina i jídelna mimo provoz

• Připravujeme na září

V prvním měsíci nového školního roku připravujeme pro naše žáky zajímavé akce.

• Sbíráme vysloužilé elektro

Recyklohraní je celorepublikový program, který vzdělává děti (a jejich prostřednictvím i dospělé) v oblasti ekologie. V rámci tohoto i naši žáci plní pořadatelem zadané praktické úkoly a sbírají a k recyklaci odevzdávají nepotřebné drobné elektrospotřebiče. Tento sběr probíhá celoročně, elektro (ne velké bílé, televizory a monitory) se odevzdává ve výklenku za skleníkem.