• Mefistka vyprávěla o čertech

Moc pěkné povídání v Knihovně Kroměřížska si vyslechly děti ze 2. a 4. oddělení školní družiny. O čertech jim totiž všechno možné i nemožné prozradila sama čertice Mefistka. Všichni tak už ví, jak vypadá peklo, jak se v něm žije i co jsou vlastně čerti zač.

• 2. návštěva MŠ Spáčilova

Do školy přišla další skupina předškoláčků z MŠ Spáčilova. Společně s dětmi 2.A třídy prožila sportovní hodinku v naší tělocvičně, tentokrát jako posádka námořníků.

• Tvořivá dílnička ve 3.B

Doslova plné ruce práce měli minulý čtvrtek účastníci tvořivé dílničky pro rodiče s dětmi ze 3. B.

• 3.B v Květné zahradě

Za rozmanitými rostlinami a plody dalekých krajů jsme se vydali 28. listopadu se třídou 3. B. V krásně vyzdobených sklenících Květné zahrady na nás čekaly zábavné úkoly a zajímavosti o rostlinách.

• Houby a hmyz ve 3.B

Dne 20. listopadu proběhl ve třídě 3. B. projekt Houby a hmyz pod odborným vedením jednoho z našich rodičů, pana Rozsypálka.

• Ředitelské volno

Vážení rodiče,

tímto Vám oznamujeme, že v souladu s § 24, odst. 2., zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) jsou vyhlášeny pro žáky dny ředitelského volna z důvodu havárie na škole. Školní jídelna a družina jsou pro žáky v tyto dny mimo provoz. >>

• Akce školní družiny - prosinec 2023

I v měsíci prosinci je pro děti připravena řada oblíbených akcí.

• Slavnost Slabikáře 1.B

Společné chvíle nad písmeny, slabikami a slovy strávily děti z 1.B a 3.B.

• Projekt "Spisovatelé"

Na 29. listopadu připravila ZŠ Komenského pro naše páté třídy projekt Spisovatelé.

• Rozsvícení vánočního stromu

Rozsvícení vánočního stromu má na naší škole dlouholetou tradici a těší se velké oblibě. Letos jsme se společně sešli u stromečku v pondělí 27. listopadu.