• Zdobení stromečku v Květné zahradě

V neděli začíná adventní období, období čtyř nedělí před vánočními svátky. Zapálíme první svíčku na adventním věnci. Těšíme se ale i na další velice oblíbené tradice a radovánky.

• Adventní divadlo

Upozornění pro přihlášené na adventní divadelní představení – vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci je akce zrušena!!!

• Hmyzí louka

Příjemných podzimních dnů využili naši prvňáčci k tomu, aby ve spolupráci s městem Kroměříž udělali další kroky k založení „hmyzí louky“. Louky, která bude poskytovat potravu a úkryt rozmanitým druhům hmyzu a zároveň bude dětem sloužit jako živá venkovní učebna.

• Hrdá škola - druhá výzva

V letošním školním roce jsme se zapojili do projektu organizace Schools United s názvem „Hrdá škola“. Hlavní myšlenkou je zlepšit vztah žáků ke škole a uvolnit atmosféru ve třídách i kolektivu vůbec. Druhá výzva z celkových devíti nesla název Den šílených účesů.

• Světlo do radnice

Na školním hřišti proběhlo další družinové setkání kocourkovských. Tentokrát každý z rodů předvedl, jak plní zadané úkoly.

• Lezecká stěna

Lezení je pro děti přirozeným pohybem. To do výšek pak navíc atraktivním a zábavným. Pokud je doprovázeno i profesionálním jištěním a organizováno vyškoleným instruktorem – je i pohybem bezpečným a posilujícím oprávněnou důvěru v sebe i druhé.

• Podzimní úklid

Ze stromů u Moravy opadává zbarvené listí, vítr je fouká i na naši školní zahradu. Čas od času je třeba trošku uklidit. Do práce se pustili i „kocourkovští“.

• Screeningové testování

S ohledem na současný negativní vývoj epidemické situace, významné meziregionální rozdíly a zvyšující se riziko přenosu viru SARS-CoV-2 mezi neočkovanými dětmi a mladistvými, bude i v našem regionu zahájeno preventivní screeningové testování žáků. Více >>

• Plán ŠD - listopad

Na měsíc listopad připravujeme tyto akce.>>