• Předávání vysvědčení

Školní družina mimo provoz

Školní jídelna – výdej balíčků od 9.00 hodin

• Kroužek keramiky

Prázdniny už klepou na dveře a tak se loučíme s letošním kroužkem keramiky.

• Exkurze u hasičů

Předposlední červnovou středu se děti školní družiny vypravily vlakem do Hulína na malý odpolední výlet.

• Akce Bezpečné prázdniny

Na prázdniny se těší snad všechny děti na světě. Jiné nejsou ani ty naše. Jenže volné letní dny nemusí nabízet jen radost v podobě dovolených, táborů, výletů anebo koupání. Může přijít i problém, který je třeba řešit, úraz anebo třeba setkání s nevhodnými kamarády. Jak ty malé zbytečně nestrašit, ale přitom je na rizikové situace připravit? To jsme si ukázali v celo-družinové hře „Bezpečné prázdniny“.

• Vídeň 2023

Stalo se pěknou tradicí, že páťáci poznávají města, která úzce souvisí s historií českých zemí. První z nich bylo město Praha, které navštívili v září, a nyní, v červnu, jsme navštívili Vídeň.

• Kouzelnický týden

V polovině června se vypravili žáci 1.B a 3.B třídy prožít svou školu v přírodě do Sokolovny Roštín. Po ubytování se a seznámení s prostorem, provozem a pravidly byly děti rozděleny do týmů podle vybraných barevných šátků. Jako téma byl vyhlášen „Kouzelnický týden“.

• Exkurze v teletníku

Na exkurzi do teletníku v Postoupkách se 21. června vypravili žáci 4.A třídy.

• Prváčci na koloběžkách

Tradiční akce „Na koloběžky bezpečně“ se 20. června dopoledne zúčastnily děti z obou našich prvních tříd. Odjely tak 7. ročník školního závodu na Erbenově nábřeží, který pro ně připravili žáci 4.A třídy.

• Škola v přírodě 5.A, 5.B

Škola v přírodě 5. tříd probíhala v Karlově.

• Les ve škole

I naše škola je zařazena mezi více než 300 škol, které se účastní projektu zvaného Les ve škole. Co tento dlouhodobý mezinárodní program školám nabízí a jak obohacuje výuku a osobnost žáků? Čtěte>>