• Mikulášské hrátky

První prosincové úterý probíhaly na Zámoraví čertovsko – mikulášské hrátky. Pro všechny družinové děti je připravily studentky vykonávající u nás pravidelnou pedagogickou praxi. Malým účastníkům byla připravena spousta zábavy, tvoření a her.

• Vánoční strom

Jako každoročně, i letos byl na naší škole rozsvícen vánoční stromeček. Na celou tu slávu jsme se všichni moc těšili. Proč? Někteří z žáků a učitelů totiž již dlouho dopředu připravovali překvapení…

• Rozsvícení vánočního stromu

Blíží se advent – pro děti nejkrásnější období v roce. Rádi bychom jej zahájili společně s Vámi setkáním u našeho vánočního stromu. >>

• Okresní kolo ve florbalu

V úterý 26. listopadu se uskutečnil na ZŠ Zachar turnaj 1. stupně základních škol ve florbalu.

• Družinová hra „Co vím…“

Poslední listopadové úterý jsme v prostorách školní budovy pořádali další celodružinovou hru, tentokrát zaměřenou na vědomosti o našem městě a škole. Proběhla ve spolupráci se studentkami SPgŠ pod názvem „Co víš…“

• Lezecká stěna

Lezení je pro děti přirozeným pohybem. To do výšek pak navíc atraktivním a zábavným. Pokud je doprovázeno i profesionálním jištěním a organizováno vyškoleným instruktorem – je i pohybem bezpečným a posilujícím oprávněnou důvěru v sebe i druhé.

• Zámoravský slavík 2019

Každoroční soutěž ve zpěvu lidových písní Zámoravský Slavík proběhla i letos v listopadu. Více než dvě desítky mladších i starších žáků naší školy mělo znovu příležitost předvést svůj talent.

• Okresní kolo v přehazované

V úterý 19. listopadu se uskutečnilo okresní kolo v přehazované, které pořádala ZŠ Zachar.

• Přípravka odstartovala

V úterý 19. listopadu jsme zahájili na naší škole přípravku budoucích prvňáčků. Této podzimní hodiny se zúčastnilo 25 natěšených budoucích žáčků z okolních mateřských škol. Více>>

• ZŠ Zámoraví získala od Lidlu 107 350 korun

Naše škola obdržela vítaný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření prodejny nové generace v Kroměříži, kterou najdou zákazníci v ulici Velehradská, získala od společnosti Lidl 107 350 korun. Za tuto částku vybaví keramickou dílnu a nakoupí školní nábytek.