• SVÁTEK POEZIE 2023

Dne 16.března 2023 se i žáci naší školy zúčastnili oblastního kola postupové přehlídky v uměleckém přednesu „SVÁTEK POEZIE 2023“. Tuto akci letos organizovala Základní umělecká škola Kroměříž.

• Velikonoční jarmark se soutěží

Od pondělí 20. března bude ve škole probíhat jarní (velikonoční) mini jarmark. Drobnosti vytvořené ve školní družině budou k zakoupení ve vestibulu ŠD. Opět po roce vyhlašujeme soutěž „O nejhezčí jarní dekoraci“. Je určena všem dětem a jejich rodičům, kteří rádi vyrábí, malují a tvoří pěkné věci.

• Příměstský tábor pro naše žáky - srpen 2023

Zajímá vás hobby horsing? Máme pro vás prázdninovou nabídku tábora, který proběhne již podruhé v době od 7. do 11. srpna na ZŠ Zámoraví pod vedením paní Martiny Pinďákové. Více informací v letáčku >>

• 4.A v Květné zahradě

Probrat učivo vlastivědy a přírodovědy netradiční formou se třída 4.A vydala do květné zahrady. Kromě pana učitele je doprovázely dvě lektorky, které měly připravený zajímavý program.

• Kouzelník v družině

Začátkem měsíce března předvedl své umění dětem školní družiny kouzelník.

• Veselé zoubky

Prioritou naší školy je vzdělávání, ale v nemalé míře se věnujeme i zdravému vývoji dětí, ke kterému patří i péče o zuby. S radostí jsme se tedy opět zapojili do preventivního programu „Veselé zoubky“, který je zaměřen na děti 1. tříd základních škol.

• Jak vypadá ráj?

Děti ze třídy 2.B se vydaly do skleníků Květné zahrady na projekt s názvem Jak vypadá ráj?

• Kroužek keramiky 2023

V kroužku keramiky pro děti 1. a 2. tříd jsme uzavřeli první pololetí.

• Návštěvy z mateřských škol

V průběhu měsíce února k nám přišly na návštěvu děti z kroměřížských mateřských škol Štítného, Spáčilova a Mánesova. Program pro ně připravili jak nejmladší, tak i starší školáci.

• Akce školní družiny - březen 2023

I v měsíci březnu čekají na družinové děti zajímavé akce.