Aktuality

 • Olympiáda našich páťáků

  Do Podhradní Lhoty, areálu Pod Šaumburkem, odjeli na svoji poslední školu v přírodě naši páťáci. Tématem jejich pobytu byla „Olympiáda“.

 • Soutěž mladých zdravotníků

  Ve čtvrtek 16. května proběhlo na dopravním hřišti v Kroměříži okresní kolo „Soutěže mladých zdravotníků“. Naše škola vyslala také své zástupce, a to z řad žáků čtvrté a páté třídy. Jejich výkon byl vynikající. Mezi silnou konkurencí z ostatních škol obsadili krásné 2. místo.

 • Návštěva v DZR Strom života

  Všechny maminky, mladé i ty starší, slavily druhou květnovou neděli Den Matek. I proto se děti ze třetího oddělení školní družiny rozhodly potěšit svojí návštěvou babičky v DZR Strom života.

 • Čarodějnické odpoledne

  Čarodějnice mají prý svůj rej 30. dubna. Scházejí se na kopcích a křižovatkách cest… I my jsme se u nás v družině v hojném počtu sešli. A to hned brzy po obědě.

 • První pomoc pro páťáky

  Správně a rychle poskytnutá první pomoc pomůže často zachránit život. To se netýká jen dospělých. Pomoci mohou i děti, pokud ví jak. O nejčastějších zraněních, se kterými se mohou ( třeba zrovna během jara či léta) setkat, proto přišla do školy našim páťákům povídat paní Ing. Komínková, z Českého Červeného kříže. A nejen povídat…

 • Školy v přírodě 2019

  Ani letošní rok není výjimkou a všechny naše třídní kolektivy opět vyjedou na pětidenní pobyty do přírody. Zde je přehled termínů jednotlivých škol v přírodě >>

 • Týden na Tesáku

  V době od 8. do 12. dubna vyjeli (jako letos první výprava) na školu v přírodě žáci I. A a II. B třídy. Cílem jejich pobytu se stala chata Čerňava, nacházející se na Tesáku v Hostýnských vrších. Tématem týdne se stalo to z nejoblíbenějších – „Hrátky s pohádkami“.

 • Jarní hrátky pro MŠ

  O blížícím se jaru a také všem, co k němu nezbytně patří, si k nám do družiny přišli popovídat žáčci ze skaštické školky. A nejen popovídat. Pro malé návštěvníky jsme připravili pestrý program na celé dopoledne.

 • Les na Florii

  Již druhým rokem je naše škola zapojena do celorepublikového projektu Les ve škole. Naše vycházky do lesa se staly přínosnou součástí výuky prvouky v terénu. Tentokrát se žáci 2.A vypravili za poznáním na výstaviště Floria, kde se právě konala výstava Myslivost a příroda. >>

 • Preventivní programy

  V měsíci dubnu probíhají v jednotlivých třídách programy primární prevence patologických jevů. >>

 

+420 573 502 881 ~ Švabinského nábřeží 2077, 767 01 Kroměříž ~ Napsat e-mail ~ Prohlášení o přístupnosti ~ Tvorba webu - Lemenio.com