• "Jsem laskavec" 2. oddělení

Ve školní družině jsme se letos zapojili do projektu Nadace Karla Janečka „Jsem laskavec“. A protože, jak kdysi řekl bajkař Ezop, laskavost může mít mnoho podob, každé oddělení si vybralo „jiný objekt svého zájmu“.

• Halloween 2022

Stovky světýlek, desítky dýňových strašidýlek a další tematické prvky ozdobily v úterý 1. listopadu naši školu, hřiště i školní zahradu. Po celý podvečer zářivě svítily na cestu všemožným zajímavým bytostem na tradiční halloweenské stezce odvahy.

• Druháci v Květné zahradě

Než si užili zasloužené volno o podzimních prázdninách, stihli žáčci 2. A zažít projektové dopoledne v Květné zahradě.

• Akce školní družiny - listopad 2022

I na měsíc listopad jsme pro děti připravili spoustu společných akcí.

• "Jsem laskavec" 4.oddělení

Ve středu 19. října jsme se s dětmi 4. oddělení školní družiny vydali na exkurzi k Hasičskému záchrannému sboru České republiky v Kroměříži.

• PÁŤÁCI – PRAHA 2022

Hned na začátku školního roku, ve čtvrtek 22. září, se vydali naši páťáci na poznávací návštěvu Prahy. Tam kráčeli po stopách významného panovníka Karla IV.

• MasterChef Zámoraví

Nejen v televizní kuchyni, ale i v družině se může uskutečnit soutěž o „nej“ svačinu…

• Na návštěvě u strážníků

Na vycházku městem se vydaly děti z 1. a 2. oddělení školní družiny. A nebyla to vycházka ledajaká. Celou cestu je totiž sledovaly „oči“ městského kamerového systému.

• V Podzámecké zahradě

Hned dvě po sobě následující středy měly jít děti ze školní družiny společně s praxí SPgŠ na exkurzi do moštárny. Protože ale tato byla na poslední chvíli zrušena, vydaly se na prohlídku neméně zajímavou, a to do Podzámecké zahrady.

• Zámoravský slavík 2022

Každoroční soutěž ve zpěvu lidových písní Zámoravský slavík proběhla také letos. Více než dvě desítky mladších i starších žáků naší školy měly v úterý 18. října opět příležitost předvést svůj talent.