• Svatý Martin v družině

Svatomartinského hodování, které probíhalo 11. listopadu na Hanáckém náměstí, se zúčastnila i naše školní družina.

• Památný strom zámoravské školy

Již od začátku měsíce září si zámoravská škola připomínala důležité výročí. Uplynulo totiž přesně sedm desítek let od doby, kdy do jejích lavic usedli první žáčci základního vzdělávání. V rámci oslav se konal Den otevřených dveří pro širokou veřejnost, proběhl společenský večer pro rodiče a přátele školy, uskutečnila se večerní vycházka městem s Biskupskými many. Poslední akcí oslav bylo sázení památného stromu v Podzámeckém parku, které se uskutečnilo v úterý 15. listopadu. >>

• Svatý Martin

Svatý Martin nám sice nepřivezl sníh, ale i tak se ve 2.B rozezněly svatomartinské písničky.

• "Jsem laskavec" 1.oddělení

Děti z 1. oddělení (1.A, 3.A) v podzimním čase navštívily domov pro seniory v Kroměříži. Snažily se jeho „obyvatelům“ alespoň na chvíli zpříjemnit všední den.

• "Jsem laskavec" 3. oddělení

V rámci projektu „Jsem laskavec“ navštívily děti ze 3. oddělení (2.A) v prvním listopadovém týdnu psí útulek „Čápka“ v Kroměříži.

• Jazykový WocaBee šampionát 2022

Třída 4. A se zapojila do „Wocabee“ soutěže v angličtině. V okresním kole získala 1. místo.

• "Jsem laskavec" 2. oddělení

Ve školní družině jsme se letos zapojili do projektu Nadace Karla Janečka „Jsem laskavec“. A protože, jak kdysi řekl bajkař Ezop, laskavost může mít mnoho podob, každé oddělení si vybralo „jiný objekt svého zájmu“.

• Halloween 2022

Stovky světýlek, desítky dýňových strašidýlek a další tematické prvky ozdobily v úterý 1. listopadu naši školu, hřiště i školní zahradu. Po celý podvečer zářivě svítily na cestu všemožným zajímavým bytostem na tradiční halloweenské stezce odvahy.

• Druháci v Květné zahradě

Než si užili zasloužené volno o podzimních prázdninách, stihli žáčci 2. A zažít projektové dopoledne v Květné zahradě.