• 1. B v Rymicích

Ani ranní déšť neodradil malé školáčky od plánovaného výletu do Rymic. Na cestu i slíbený program se totiž moc těšili.

• Jablíčkové odpoledne

Stejně jako každé roční období, i podzim má své velké kouzlo. Třeba právě proto, že dozrávají tolik oblíbená jablka. Jsou nejenom zdrojem potřebných vitamínů, ale i nezbytnou surovinou k přípravě mnoha dobrot či námětem pro nespočet zábavných činností.

• Projekt včely

Krásné slunné úterní dopoledne 22. září se děti ze třídy 1.A zúčastnily v Medové zahradě Muzea v Rymicích projektu o včelách.

• Domácí mazlíčci v 1.A

15. září proběhl v 1.A projektový den na téma „domácí mazlíčci“, kde děti měly možnost osobního kontaktu s králíky.

• Družina v ZOO

ZOO u Zlína je určitě jedna z nejkrásnějších. Vědí to i naše družinové děti. Většina z nich tuto zahradu během první poloviny září v rámci odpoledních výletů navštívila.

• Odpoledne s rodiči - změna

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci jsme se rozhodli veřejnou akci na školním hřišti zrušit. Akce proběhne pouze pro děti ve školní družině v rámci oddělení. Děkujeme za pochopení!

• Hry s hudbou v družině

Hned pro dvě oddělení proběhla v družině projektová odpoledne s odborníkem. Byla zaměřena na seznámení s různými hudebními nástroji a nácvik netradičních hudebně – pohybových her.

• Opatření k docházce žáků do ranního oddělení školní družiny

Vážení rodiče, v souvislosti se zhoršující se situací spojenou se šířením nákazy COVID-19. Vás tím upozorňujeme, že od pátku 11. září 2020 mohou ranní oddělení školní družiny navštěvovat pouze žáci, kteří jsou řádně přihlášeni k pravidelné docházce do školní družiny.

• Opatření k nošení roušek

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat, že z příkazu starosty Města Kroměříž se od 10. září 2020 nařizuje ve školách a SVČ Šipka, zřizovaných městem Kroměříž, nosit ochranné roušky pro všechny zaměstnance i žáky škol a školských zařízení. Tento příkaz se vztahuje na veřejné prostory škol a školských zařízení (chodby, šatny, jídelny apod.) a platí v době přestávek, přesunů po škole apod. V této souvislosti Vás žádáme, aby každé dítě mělo dvě ochranné roušky na den uložené v sáčku. Děkujeme za vstřícnost a spolupráci.

• Přihlášky do ŠD

Odevzdávání přihlášek do školní družiny bylo ukončeno.