• Akce školní družiny - leden

Do konce měsíce ledna bude družinová činnost probíhat pouze v rámci jednotlivých oddělení. Pozastavují se i projekty v rámci programu Šablony II. Co nejvíce budeme využívat pobytu na školní zahradě či vycházek do okolí školy.

• Aktuální informace k provozu školy od pondělí 4.1.2021

Vážení rodiče, od 4. ledna se naše škola otevře pro žáky 1. a 2. ročníků. Výuka bude probíhat dle stanoveného rozvrhu. Žáci 3. – 5. ročníků pokračují v povinném distančním vzdělávání dle rozvrhu určeného třídními učiteli. Distanční výuka bude opět realizována prostřednictvím Office 365, jako tomu bylo v měsíci listopadu. Další informace ke školní družině a jídelně >>

• Předvánoční hrátky

Předvánočním poučně zábavným odpolednem, pořádaným ve spolupráci s hulínskou knihovnou, prošly téměř všechny děti naší školní družiny. A nebylo to odpoledne ledajaké.

• Vánoční trhy

14. a 17. 12. 2020 jsme se jako škola prezentovali na vánočních trzích na Velkém náměstí v Kroměříži.

• matematický klokan

Dne 9.12.2020 dorazily odměny a diplomy pro nejúspěšnější řešitele okresního kola Matematického klokana 2020 za 1. místo pro Matyáše Sadílka a 2. místo Klárku Nečovou.

• Advent na Velkém náměstí

Zveme Vás na vánoční jarmark na Velkém náměstí v Kroměříži, kde si budete moci zakoupit naše výrobky v jednom ze stánků. >>

• Děláme radost

Doba „covidová“ se stejně jako všech, dotkla i dětí a pracovníků u nás na Zámoraví.>>

• Mikulášův dar

V předvečer 6. prosince navštěvuje muž s bílým vousem, většinou v doprovodu čerta a anděla, více i méně hodné děti. Obdarovává je nebo naopak kárá za jejich „nezpůsoby“. A protože na Zámoraví jsou jen hodné děti, přišel tento muž (Mikuláš) s velkým darem.

• Harry Potter

V minulém týdnu se děti prvních a druhých ročníků staly kouzelníky z Bradavic.>>

• Loutkové divadlo

V minulém týdnu si děti napříč odděleními vyzkoušely hrát loutkové divadlo.>>