• Kocourkovští v lednu

Na školním hřišti se uskutečnilo v pořadí již páté setkání všech kocourkovských. Samozřejmostí byla kontrola splnění úkolů, přidělení zasloužených „nic“ a zadání práce na měsíc únor.

• Týden netradičních barev

Je tu další část projektu Hrdá škola – týden netradičních barev. Pojďme rozzářit naši školu. >>

• Pololetní prázdniny

31. ledna – předávání vysvědčení za 1. pololetí (bez odpol. vyučování (týká se tříd II.A, III.A, III.B, třídy V.A a V.B končí výuku ve 12.35 h.)

4. února – pololetní prázdniny

7. – 11. února – jarní prázdniny

Vážení rodiče a milí žáci,

máme za sebou 1. pololetí školního roku, ve kterém jsme museli s trpělivostí zvládat neustálé změny ve školství. Velký obdiv a poděkování patří všem, kteří obětavě při svých povinnostech pomáhali dětem s plněním úkolů a učením. Chválíme také odpovědný a aktivní přístup většiny našich žáků. Do dalšího pololetí přejeme všem pevné zdraví a mnoho úspěchů.

• Netradiční čeština

U dětí ve 4.A proběhla trochu netradiční hodina českého jazyka.

• Plán akcí ŠD na měsíc únor

Na druhý měsíc roku 2022 plánuje družina následující akce:

• Matematická olympiáda

Vítězkou školního kola „Matematické olympiády 5. tříd“ se stala Klára Skopalová, žákyně 5. B třídy.

• Divadlo ŠD

Divadlo v domě kultury „Zimní příhody včelích medvídků“ je pro nemoc a karanténu souboru ZRUŠENO.

• Družina má talent

Ve spolupráci s děvčaty SPgŠ Kroměříž proběhla v polovině ledna akce rodu „Rozumbradových“ a „Skočdoškolových“ „Družina má talent“.

• Družina na bruslích

K zimnímu období patří nejen sníh, ale také led. Se všemi klady a zápory. O tom, že kladů je víc, ví své i naše družinové děti. Ledu si po dlouhé pauze užívají na místním zimním stadionu.

• Teplákový den

V pořadí již čtvrtou výzvou celoročně realizovaného projektu Hrdá škola byl „Teplákový den“. A protože „tepláky“ jsou oblečením původně určeným pro sport a zábavu, probíhal v duchu sportovních a naučně – zábavných aktivit i program ve škole.