• Kocourkovští v únoru

Setkání všech kocourkovských, které mělo být v pořadí již šesté, se tentokrát neuskutečnilo. Každý z rodů však obdržel zalepenou obálku…

• Sběr starého papíru

Odvoz sběru starého papíru proběhne v pondělí 21. března dopoledne.

• Sbírka pro Ukrajinu

Sbírka pro Ukrajinu byla na naší škole ukončena. Děkujeme všem za ochotu pomoci druhým v nouzi.

• Kroužek keramiky

I v letošním školním roce probíhá ve škole kroužek keramiky pro pokročilé. Dále je vedený jednou z našich (dnes již bývalých) šikovných maminek, paní Martinou. Pod jejím dohledem se zájemci učí, co všechno (a jakým způsobem) je možné zhotovit z keramické hlíny.

• Kroužek florbalu

Kroužek florbalu je ve škole pravidelnou aktivitou. Je určený zájemcům z řad našich dětí.

• Masopustní veselice

Masopustní veselice se na Zámoraví vydařila i v letošním roce. Po celý týden na přelomu měsíce února a března probíhaly v jednotlivých třídách tematické projekty.

• Recitační soutěž

Ve čtvrtek 3. března ve škole proběhla recitační soutěž. Zúčastnili se nejlepší recitátoři z každé třídy.

• Prima pohyb s overbally

Různé formy pohybu jsou v družině na denním pořádku. Velké oblibě se v poslední době těší overbally.

• Plán akcí ŠD na měsíc březen

Na třetí měsíc roku 2022 plánuje družina následující akce:

• Masopustní tancování

Z opačného konce světa, daleké Ambroziády, přijela do Kocourkova vzácná návštěva. Ubytovala se u rodu Rádidružinových. A při svém pobytu vůbec nezahálela.