• Perníkovka k svačině

Žáci 5. B dostali od jedné z moc šikovných maminek originální dárek – velikánskou perníkovou chaloupku.

• Kocourkovští na sněhu

Konečně i u nás napadl sníh. Dospělým možná působí trochu potíže, pro děti je ale zdrojem moc prima zábavy.

• Mikulášská nadílka

Po roce opět přišel do školy Mikuláš. Doprovázený byl andělem a dvěma čerty.

• Plán akcí ŠD na měsíc prosinec

I měsíc prosinec přinese družinovým dětem spoustu zajímavých aktivit. Probíhat budou pouze v rámci školy. Všechny akce mimo školu byly vzhledem k aktuální epidemiologické situaci zrušeny.

• Vánoční jarmark 2021

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci je akce zrušena.

• Zdobení stromečku v Květné zahradě

V neděli začíná adventní období, období čtyř nedělí před vánočními svátky. Zapálíme první svíčku na adventním věnci. Těšíme se ale i na další velice oblíbené tradice a radovánky.

• Adventní divadlo

Upozornění pro přihlášené na adventní divadelní představení – vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci je akce zrušena!!!

• Hmyzí louka

Příjemných podzimních dnů využili naši prvňáčci k tomu, aby ve spolupráci s městem Kroměříž udělali další kroky k založení „hmyzí louky“. Louky, která bude poskytovat potravu a úkryt rozmanitým druhům hmyzu a zároveň bude dětem sloužit jako živá venkovní učebna.

• Hrdá škola - druhá výzva

V letošním školním roce jsme se zapojili do projektu organizace Schools United s názvem „Hrdá škola“. Hlavní myšlenkou je zlepšit vztah žáků ke škole a uvolnit atmosféru ve třídách i kolektivu vůbec. Druhá výzva z celkových devíti nesla název Den šílených účesů.

• Světlo do radnice

Na školním hřišti proběhlo další družinové setkání kocourkovských. Tentokrát každý z rodů předvedl, jak plní zadané úkoly.