• Připravujeme na březen

Stručný přehled informací k měsíci březnu

• Jarní přípravka

Zveme budoucí prváčky a jejich rodiče na jarní přípravku, která se uskuteční ve středu 9. března od 15.30 do 16. 30 hodin. Zúčastnit se mohou všechny děti, které si chtějí před zápisem vyzkoušet, jak to chodí v první třídě. Více>>

• Prima pohyb s overbally

Různé formy pohybu jsou v družině na denním pořádku. Velké oblibě se v poslední době těší overbally.

• Plán akcí ŠD na měsíc březen

Na třetí měsíc roku 2022 plánuje družina následující akce:

• Masopustní tancování

Z opačného konce světa, daleké Ambroziády, přijela do Kocourkova vzácná návštěva. Ubytovala se u rodu Rádidružinových. A při svém pobytu vůbec nezahálela.

• Týden netradičních barev

Začátek druhé poloviny února byl ve škole zpestřený další výzvou celoročního projektu „Hrdá škola“. Tentokrát šlo o „Týden netradičních barev“.

• Projekt "Vlaky"

Ve třídě 2. A si jako celotýdenní zaměření pro svou práci zvolili těma „Vlaky“.

• Kocourkovští v lednu

Na školním hřišti se uskutečnilo v pořadí již páté setkání všech kocourkovských. Samozřejmostí byla kontrola splnění úkolů, přidělení zasloužených „nic“ a zadání práce na měsíc únor.

• Týden netradičních barev

Je tu další část projektu Hrdá škola – týden netradičních barev. Pojďme rozzářit naši školu. >>

• Pololetní prázdniny

31. ledna – předávání vysvědčení za 1. pololetí (bez odpol. vyučování (týká se tříd II.A, III.A, III.B, třídy V.A a V.B končí výuku ve 12.35 h.)

4. února – pololetní prázdniny

7. – 11. února – jarní prázdniny

Vážení rodiče a milí žáci,

máme za sebou 1. pololetí školního roku, ve kterém jsme museli s trpělivostí zvládat neustálé změny ve školství. Velký obdiv a poděkování patří všem, kteří obětavě při svých povinnostech pomáhali dětem s plněním úkolů a učením. Chválíme také odpovědný a aktivní přístup většiny našich žáků. Do dalšího pololetí přejeme všem pevné zdraví a mnoho úspěchů.