• SUIT UP DAY

„SUIT UP DAY“ neboli česky „Den, kdy se hodíme do gala“ proběhl na naší škole v úterý 17. října.

• Podzimní prázdniny

26. a 27. října 2023 – podzimní prázdniny

28. října 2023 – státní svátek

• Páťáci v Praze

V úterý 11. října se vydaly obě naše páté třídy na vlastivědnou exkurzi vlakem do Prahy.

• Družina na kolech

Do odpolední činnosti školní družiny jsme zařadili cyklovýlet. Děti ze 4. oddělení (2.B) se vypravily na kolech do Kvasic. Cestě předcházelo opakování teoretických pravidel silničního provozu a praktická výuka na dopravním hřišti.

• Akce pro předškoláčky a jejich rodiče 2023/2024

Stejně jako v minulých letech, také letos jsme naplánovali několik zajímavých akcí pro předškoláčky a jejich rodiče. >>

• Připravujeme na říjen

V měsíci říjnu opět čeká naše žáky několik zajímavých akcí. Jejich přehled najdete zde. >>

• Projektové dopoledne "Naše město"

V pátek 29. září proběhl na naší škole projektový den k výročí 760 let města Kroměříže.

• Projekt "Naše město" v družině

V pátek 29. září probíhal ve škole projektový den k 760. výročí založení našeho města. Se zábavnými aktivitami se v souladu s ročním plánem připojila i školní družina.

• Zahrada všemi smysly 2023

Bohatě osázená školní zahrada nabízí prostor pro bohatou škálu zážitkových i pohybových aktivit. Již po třetí se tu koncem září pro předškoláky, naše nejmladší žáky, jejich rodiče, prarodiče a další příbuzné či známé pořádala akce „Zahrada všemi smysly“.

• Akce školní družiny - říjen 2023

I na měsíc říjen je pro družinové děti připravena spousta akcí.