• 1.B v mateřské škole

Děti z 1.B navštívily předškoláčky v MŠ Mánesova, aby jim ukázaly, co se od září naučily.

• Krmítka pro ptáčky

Ve třídě 1.A se děti v prvouce učily, jak se starat o zvířátka v zimě, včetně ptáčků.

• Den otevřených dveří a přípravka pro předškoláčky

Máte doma malého předškoláčka a nevíte, kterou školu pro něj zvolit? Přijďte se podívat, jak to chodí u nás na Zámoraví. >>

• Projekt "Jsem zdravotník"

Ve školní družině proběhl během dvou lednových dnů projekt kroměřížské nemocnice „Jsem zdravotník“. Zúčastnili se žáci prvních a druhých tříd, na třeťáky čeká tento program v měsíci únoru.

• Florbalový turnaj 2024

V úterý 23. ledna se na naší škole uskutečnil turnaj ve florbalu žáků 3.-5. tříd.

• Družina má talent

Pod taktovkou studentek 4.B třídy SPgŠ proběhla v družině soutěž „Družina má talent“. Zúčastnily se děti 1. a 4. oddělení.

• Kvízová odpoledne

V rámci celoročního projektu „Naše město“ jsme si v družině povídali o kulturním dění ve škole i v celé Kroměříži. Připomenulo se adventní a vánoční období, kdy děti navštěvovaly nejen různá filmová, divadelní či hudební představení, ale také sledovaly pohádky v televizi. Jak u toho dávaly pozor a co všechno si zapamatovaly z dějů zhlédnutých příběhů jsme ověřili v novoroční celodružinové hře nazvané „Kvízová odpoledne“.

• Lezecká stěna

Lezení je pro děti přirozeným pohybem. To do výšek pak navíc atraktivním a zábavným. Pokud je doprovázeno i profesionálním jištěním a organizováno vyškoleným instruktorem – je i pohybem bezpečným a posilujícím oprávněnou důvěru v sebe i druhé.

• Třídní schůzky

Ve středu 10. ledna 2024 v 16 hodin se uskuteční třídní schůzky. Bližší informace Vám podají třídní učitelé. Schůzka zástupců SRPDŠ s vedením školy se uskuteční v tentýž den ve sborovně školy od 15.00 hodin. Program >>

• Novoroční dovádění

Letošní počasí dětem zatím neumožňuje užívat si pravou zimu venku. V družině jsme to proto vymysleli jinak. Zvolili jsme „náhradní variantu“.