• Projekt "Naši hlodavci"

Ve třídě 3. B se uskutečnil projekt „Naši hlodavci“. Odborník na dané téma, pan Červinka, dětem přinesl ukázat králíčky, které s sebou vozí na výstavy do zahraničí.

• Beseda "O recyklaci"

Děti školní družiny navštívily Knihovnu Kroměřížska. Kromě její prohlídky a možnosti zapůjčení či výměny knížek tam pro ně byla připravena zajímavá beseda „O recyklaci“.

• Cyklovýlet do Kvasic

V rámci činnosti VI. oddělení školní družiny a kroužku sportovních her 3. B třídy jsme se vypravili na cyklovýlet do Kvasic. Akci předcházelo opakování teoretických pravidel silničního provozu a praktická výuka na dopravním hřišti.

• Divadlo Věž

Děti ze školní družiny se zúčastnily divadelního představení v místním kulturním domě. Odehrávalo se pod názvem „Pohádkové hity z televize Věž“.

• Okresní kolo ve vybíjené

V pátek 8. dubna proběhlo v Holešově okresní kolo ve vybíjené žáků 1. stupně základních škol. Naši školu reprezentovaly hned dva týmy natěšených sportovců.

• Schůze školské rady

Zveme členy školské rady na další setkání, které se uskuteční v úterý 19. dubna 2022 v 16 hodin ve sborovně školy.

• Velikonoční prázdniny

14. – 18. dubna 2022 velikonoční prázdniny

• "Ukliďme Česko!"

Ve středu 6. dubna uklízely v rámci projektu „Ukliďme Česko!“ okolí školy hned dvě naše třídy, 1.B a 5.B.

• Třídní schůzky

Vážení rodiče,

ve středu 13. dubna 2022 v 16 hodin se uskuteční třídní schůzky ve všech třídách. Bližší informace Vám podají třídní učitelé. Schůzka zástupců SRPDŠ s vedením školy se uskuteční v tentýž den ve sborovně školy od 15 hodin.

• Zápis do 1. ročníku ZŠ

Zápis do 1. tříd se uskuteční v době od 5. do 6. dubna 2022 za přítomnosti dětí ve škole. Podrobné informace k organizaci i s formuláři ke stažení naleznete s sekci Zápis 2022. >>