Aktuality

 • V Africe on line

  V právě uplynulém týdnu jsme v odpolední on line družince zamířili na africký kontinent. Blíží se totiž letní olympiáda. Účastní se jí sportovci celého světa. A my chceme o tom světě a jeho rozličných koutech vědět co nejvíce.

 • Matematický klokan 2021

  I přes současnou situaci proběhl letos tradiční Matematický klokan, kterého se zúčastnili žáci ze třetích, čtvrtých ročníků a naši páťáci. Vedli si skvěle. >>

 • "Ruce přátelství"

  I když je doba nelehká a ve všech směrech nejasná, tak i přesto je naše 1.B spoutaná přátelstvím.

 • O knížkách on – line

  Březen je měsíc knihy. Máme to zapsáno v našem povědomí již po celá desetiletí, pravidelně si to také připomínáme i ve školní družině. Letos tomu není jinak. Pouze místo přímého kontaktu probíráme „knižní téma“ přes obrazovky počítačů.

 • Družinové kilometry

  V letošním ročním plánu školní družiny jsou hlavním tématem letní olympijské hry. K tomu patří nejen poznávání světa kolem nás, ale i vlastní tělesná příprava. A protože společné cvičení bylo pro právě probíhající období zakázané, ve 2. oddělení jsme se rozhodli pro trénink pohybem nejzdravějším, chůzí. Začali jsme sčítat naše zimní kilometry.

 • Družinové „hřiště tour“

  K velice oblíbeným aktivitám ve školní družině, v době, kdy ještě neplatil zákaz, patřila akce „hřiště tour“. Prváčci ze 2. oddělení při ní postupně poznávali naše město a zároveň se i více než dostatečně hýbali a hráli si.

 • Plán online školní družiny - březen

  Z důvodu uzavření škol bude činnost školní družiny probíhat distančně. Od pondělí do pátku mají žáci 1. – 3. tříd možnost se setkávat v on-line ŠD v čase od 13 hod., kdy si budou moci s vychovatelkami a mezi sebou povídat a hrát si. Možnost připojení je čistě na Vás. Začínáme v úterý 2. 3. 2021 a celá on-line ŠD potrvá do skončení distanční výuky, mimo jarní prázdniny. >>

 • Družinový "Podpostelník"

  Jak zvítězit nad strachem? To jsme v družině zjistili při četbě příběhu z knížky Neobyčejná dobrodružství pro neobyčejné kluky a holky „O Podpostelníkovi a jiných strašidlech“.

 • Připravujeme na březen

  Stručný přehled informací k měsíci březnu

 • Informace k uzavření školy od 1.3.2021

  Vážení rodiče, vzhledem k vážné aktuální epidemické situaci se od pondělí 1. března 2021 až do odvolání naše škola opět uzavře. Distanční výuka bude probíhat ve všech ročnících. Více informací k omezenému provozu školy naleznete v článku níže.

 

+420 573 502 881 ~ Švabinského nábřeží 2077, 767 01 Kroměříž ~ Napsat e-mail ~ Prohlášení o přístupnosti ~ Tvorba webu - Lemenio.com