• Akce školní družiny - říjen 2020

I na měsíc říjen má družina připravených pár pěkných akcí.Pokud se některé další (v rámci programu Šablony II) domluví v průběhu právě probíhajícího měsíce, budou děti i rodiče informováni včas prostřednictvím svých vychovatelek.

• Svatý Václav v družině

Den české státnosti si připomněly děti ve školní družině. Tématické odpoledne pro ně připravila děvčata z pedagogické ško­ly.

• Sportovní odpoledne v družině

V rámci projektového dne proběhlo 24. září sportovní odpoledne, plné her a soutěží v tělocvičně školy.

• Lidový rok v muzeu

15. září jsme s dětmi ze 2.B třídy vyrazili na interaktivní výstavu pod názvem „Lidový rok“. >>

• "My sme z Hané"

Doslova „hanácké“ odpoledne si užila skupina dětí ze školní družiny. Přišla za nimi odbornice na zmíněné téma a seznámila je s nářečím, krojem i lidovou zábavou.

• 1. B v Rymicích

Ani ranní déšť neodradil malé školáčky od plánovaného výletu do Rymic. Na cestu i slíbený program se totiž moc těšili.

• Jablíčkové odpoledne

Stejně jako každé roční období, i podzim má své velké kouzlo. Třeba právě proto, že dozrávají tolik oblíbená jablka. Jsou nejenom zdrojem potřebných vitamínů, ale i nezbytnou surovinou k přípravě mnoha dobrot či námětem pro nespočet zábavných činností.

• Projekt včely

Krásné slunné úterní dopoledne 22. září se děti ze třídy 1.A zúčastnily v Medové zahradě Muzea v Rymicích projektu o včelách.

• Domácí mazlíčci v 1.A

15. září proběhl v 1.A projektový den na téma „domácí mazlíčci“, kde děti měly možnost osobního kontaktu s králíky.

• Družina v ZOO

ZOO u Zlína je určitě jedna z nejkrásnějších. Vědí to i naše družinové děti. Většina z nich tuto zahradu během první poloviny září v rámci odpoledních výletů navštívila.