• Sporťáci potřetí

Již potřetí se mezi sebou utkali Sporťáci ze 4. oddělení. Tentokrát na venkovním hřišti Sokola.

• Škola v přírodě tříd 1.A a 2.A

V pondělí 20.května 2024 odjeli žáci ze 1.A a 2.A na školu v přírodě na Rusavu.

• V útulku Čápka

Děti z 1.B a 3.B udělaly krásný dobrý skutek, kdy za peníze vydělané na jarmarku nakoupily krmení a pamlsky pro psy a společně jej zanesly do městského útulku Čápka.

• Třídní schůzky

Ve středu 12. června 2024 v 16 hodin se uskuteční třídní schůzky. Bližší informace Vám podají třídní učitelé. Schůzka zástupců SRPDŠ s vedením školy se uskuteční v tentýž den ve sborovně školy od 15.30 hodin.

• Den dětí s dravci

Ve třídě 3.B jsme si na den dětí užili příjemné dopoledne s dravci v Podzámecké zahradě.

• Připravujeme na červen

Přehled akcí na poslední měsíc školního roku najdete zde>>

• Bezpečné prázdniny - pozvánka

V úterý 11. června proběhne na školní zahradě akce „Bezpečné prázdniny“. Určená je dětem školní družiny a jejich rodičům. Pořádá se od 14.30 hodin ve spolupráci s Českým červeným křížem .

• Schůzka rodičů budoucích prváčků

Schůzka pro rodiče našich budoucích prváčků se uskuteční ve středu 5. června 2024 od 16 hodin v 1. podlaží. Vstup do školy bude umožněn hlavním vchodem. >>

• Akce školní družiny - červen 2024

Také v měsíci červnu čekají na děti v družině zajímavé akce.

• Sběr starého papíru

Od 3. června 2024 bude ve škole opět probíhat sběr starého papíru.