• Divadelní představení pro školní družinu

V letošním školním roce s dětmi nebudeme navštěvovat Městské divadlo Zlín. Pro školní družinu jsme však dostali jinou divadelní nabídku, a to z kroměřížského kulturního domu. Jedná se o čtyři představení, pořádaná vždy v pondělí od 14 hodin. Cena předplatného je 200,– Kč.

• Nové kurzy hry na flétnu a klávesy

V novém školním roce navazujeme spolupráci se známou hudební školou Yamaha Zlín. Od září budou na naší škole otevřeny kurzy hry na flétny a klávesy nejen pro nejmenší, ale i starší děti. Více informací o ukázkových hodinách zde >>

• Slavnostní zahájení školního roku

V úterý 1. září 2020 jsme slavnostně zahájili školní rok 2020/2021. >>

• Akce školní družiny - září 2020

Již v měsíci září nabízí družina zajímavé akce. Děti budou mít možnost například poznat bezpočet zvířátek, a to žijících v ZOO i těch domácích… Bližší informace Vám podají paní vychovatelky.

• Sběr starého papíru

Vážení rodiče. Protože na trhu s papírovým odpadem došlo ke změnám, měníme i u nás ve škole pravidla jeho sbírání.

• Informace k družině

Provoz školní družiny.

• Prodej stravovacích čipů

Ve dnech 27. a 28. srpna od 9 do 16 hodin si můžete zakoupit čipy ke stravování u vedoucí jídelny p. Baierové. Více>>

• Nový školní rok

Již během prázdnin připravujeme nový školní rok. Na úvodní stránce v sekci 2020/2021 si můžete prohlédnout informace k organizaci roku, konce vyučování v jednotlivých třídách a údaje o školní družině a jídelně. V posledním srpnovém týdnu zveřejníme také nabídku zájmových útvarů. Seznamy s registračními čísly budoucích prváčků (rozdělení do tříd) budou vyvěšeny od 24. srpna na dveřích hlavního vchodu školy.

• Loučení před prázdninami

V pátek 26. června proběhlo předávání vysvědčení. Další školní rok je za námi a vytoužené prázdniny mohou začít. Děkujeme všem za spolupráci a přejeme našim žákům a jejich rodičům prázdniny plné krásných zážitků. Těšíme se na 1. září, kdy společně odstartujeme nový školní rok 2020–2021.

• Informace ke konci školního roku

Slavnostní předávání vysvědčení proběhne 26. 6. 2020 od 8 do 9 hodin pro celé třídní kolektivy. Loučení s páťáky v 8.45 hodin. Školní družina i jídelna budou v tento den mimo provoz. >>