• Projekt Hrdá škola

Máme rádi změny a dobrou náladu, proto startujeme na naší škole projekt organizace Schools United, který sbližuje žáky i učitele a posiluje přátelskou atmosféru na škole. Díky netradičním aktivitám zaženeme nudu a každodenní stereotypy. První výjimečný den nás čeká již ve středu 13. října. Pozvánka na SUIT – UP Den >>

• Kocourkovští a svatý Václav

Den české státnosti si připomněly děti ve školní družině. Tématické odpoledne pro ně připravila děvčata z pedagogické ško­ly.

• Jablíčkování v 1. A

V týdnu od 20. do 24.září prožili prvňáčci poprvé jablíčkový týden. Vyučování bylo v těchto dnech tradičně zpestřeno pracovními listy, obrázky, pohádkami, říkankami a písničkami o jablíčkách.

• Florbal

Pro velký zájem o kroužek florbalu jsme vytvořili dvě skupiny.>>

• Sběr starého papíru (2022)

Při podzimním sběru starého papíru jsme společným úsilím naplnili téměř celý veliký kontejner. Další sběr je naplánovaný na jarní období, a to před velikonočními svátky.

• Připravujeme na říjen

V měsíci říjnu nabízíme pro naše žáky několik zajímavých akcí. Jejich přehled najdete zde. >>

• Plán akcí ŠD na říjen

V měsíci říjnu připravujeme tyto akce.>>

• Turnaj ve florbalu

Ve středu 30. září se uskutečnil turnaj kroměřížských škol ve florbalu. Žáci naší školy se také zúčastnili.

• Vlastivědná exkurze pátých tříd

Po stopách Karla IV.>>

• Den zvířat

Většina družinových dětí se v pátek hned po obědě vydala na dlouhou vycházku do Horních Zahrad. Tam pro ně, v areálu chovatelů, bylo připraveno doslova „živé překvapení“.