Aktuality

 • Třídní schůzky

  Vážení rodiče, třídní schůzky, které jsou naplánovány na středu 11.11.2020 – 16. hodinu, proběhnou vzhledem k platným opatřením on-line formou – přes Microsoft Teams. Bližší informace Vám podají třídní učitelé.

 • Akce školní družiny - listopad 2020

  Do konce měsíce listopadu bude družinová činnost probíhat pouze v rámci jednotlivých oddělení. Stejně tak se bude pokračovat v plnění naplánovaných projektů k programu Šablony II. Co nejvíce budeme využívat pobytu venku.

 • Distanční vzdělávání pokračuje i v měsíci listopadu

  Vážení rodiče, od středy 14. října 2020 bude opět omezena osobní přítomnost žáků na škole. Od tohoto dne je zahájena distanční výuka žáků. Škola bude denně přístupná v době od 8 do 12 hodin pouze k vyzvednutí učebních pomůcek a materiálů k výuce. Školní družina a školní jídelna budou až do odvolání mimo provoz. >>

 • Ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14.10.2020

  Vážení rodiče, vzhledem k připravované změně zákona nebude potřeba žádat školu o potvrzení o uzavření školy a dokládat jej. ČSSZ připravuje nový jednodušší formulář žádosti, který bude k dispozici na ePortálu ČSSZ. V případě potřeby se obracejte přímo na Českou správu sociálního zabezpečení. Nárok na ošetřovné mají zákonní zástupci žáka do 10 let.

 • Podzimní prázdniny

  Důležité termíny:

  26. – 27. října 2020 – volné dny pro žáky dle nařízení MŠMT

  28. října 2020 – státní svátek

  29. – 30. října 2020 – podzimní prázdniny

  !!! V době od 26. – 30. října nebude probíhat výuka žáků.

 • Aktuální informace MŠMT ke koronaviru

  Nejčastější dotazy ke školství>>

 • Zájmová činnost - upozornění na změnu

  V novém školním roce nabízíme dětem několik zájmových útvarů. Všechny kroužky se konají v prostorách naší školy a většinu z nich mohou děti navštěvovat zdarma. Činnost zájmových kroužků je vzhledem ke stále se zhoršující situaci spojené se šířením nákazy COVID-19 pozastavena do odvolání. Bližší informace u vedoucího zájmového útvaru.

 • Zahrada všemi smysly

  Není to dávno, co naše školní zahrada dostala bohatým osázením novou tvář. Tvář nabízející sice stejný prostor, ale docela jinou škálu zážitků.

 • Připravujeme na říjen

  V měsíci říjnu nabízíme pro naše žáky několik zajímavých akcí. Jejich přehled najdete zde. >>

 • Na ranči U Tuffa

  Ponurou náladu podzimních dnů si na přelomu září a října rozjasnily děti třídy 2.A a 2.B nevšedními zážitky. V rámci projektového dne navštívily Ranč u Tuffa v Dobroticích.

 

+420 573 502 881 ~ Švabinského nábřeží 2077, 767 01 Kroměříž ~ Napsat e-mail ~ Prohlášení o přístupnosti ~ Tvorba webu - Lemenio.com