• Odpoledne s hasiči

Činnost družiny v letošním školním roce byla zakončena návštěvou hasičů z Hulína. Kromě informací, jak prožít bezpečně prázdniny, připravili pro děti moc prima zábavu.

• Předávání vysvědčení

28. června 2024 od 8 do 8.45 hodin – slavnostní ukončení školního roku

v 8.45 h – loučení s páťáky

Školní družina mimo provoz

Školní jídelna – oběd v tento den je možno odhlásit nejpozději do 25.6. do 8 h

• Škola v přírodě 1.B a 2.B třídy

Jako poslední z naší školy se vydaly na školu v přírodě třídy 1. a 2.B. Své lesní dobrodružství strávily na Tesáku, s ubytováním v penzionu Čerňava.

• Den dětí 1. a 2. A třídy

V rámce oslav dne dětí se třídy 1. a 2. A vydaly do blízkého parku.

• Mátový kvíz

Bonusovou soutěží na závěr školního roku byl pro děti 4. oddělení ŠD „Mátový kvíz“.

• Na koloběžky s přilbou 2024

Již tradiční se na naší škole stává akce „Na koloběžky s přilbou“, kterou připravují nejstarší žáci pro ty nejmladší.

• Rojení v Rymicích

Opět další krásný program s dětmi o včelaři a včelařství. Součástí tohoto programu byly vzdělávací a zábavné aktivity. Vzhledem k nepřízni počasí se program konal v prostředí Muzea v přírodě Rymice.

• Bezpečné prázdniny

Volné letní dny nemusí nabízet jen radost v podobě dovolených, táborů, výletů či koupání. Může přijít i problém, který je nutné řešit, úraz anebo třeba setkání s nevhodnými kamarády. Jak ty malé zbytečně nestrašit, ale přitom je na rizikové situace připravit? To jsme si opět ukázali v již tradiční celo-družinové hře „Bezpečné prázdniny“.

• Pečeme v muzeu

Pečeme v muzeu, to je nový edukační program v Rymicích, který navazuje na expozici Od klásku ke kvásku.

• Škola v přírodě 4.A, B

Z týdenního pobytu v přírodě se v pátek 7. června vrátily obě naše čtvrté třídy. Strávily jej v Hostýnských vrších, na Tesáku, v příjemném penzionu Čerňava.