• DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ v novém školním roce

Od 1.1. 2022 je naše škola příjemcem podpory investice Doučování žáků škol. Tato investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19. Upozorňujeme zákonné zástupce, že v novém školním roce mají možnost přihlásit své děti do doučování. V případě zájmu se informujte u třídních učitelů.

• Školní večírek

V pátek 9. září 2022 proběhl v nazdobeném secesním sále Psychiatrické nemocnice Kroměříž „společenský večer“ u příležitosti oslav 70. výročí naší školy.

• Schůze školské rady

Zveme členy školské rady na další setkání, které se uskuteční v pondělí 19. září 2022 v 16 hodin ve sborovně školy.

• Hudební škola YAMAHA - zápis 2022/2023

Stejně jako v loňském školním roce, i letos nabízí hudební škola YAMAHA pro naše žáky od září výuku hry na hudební nástroje.>>

• Třídní schůzky

Vážení rodiče,

ve středu 14. září 2022 v 16 hodin se uskuteční třídní schůzky. Bližší informace Vám podají třídní učitelé. Schůzka zástupců SRPDŠ s vedením školy se uskuteční v pondělí 5.9.2022 ve sborovně školy od 15 hodin.

• Nabídka divadelních představení

Dům kultury Kroměříž nabízí pro děti školní družiny čtyři divadelní představení. Vstupné na jedno představení je 70,– Kč, začátek vždy ve 14 hodin.

• 70. narozeniny ZŠ Zámoraví

Budova školy na levém břehu řeky Moravy stojí desítky let. Vždycky sloužila lidem. Nejdéle těm nejmenším, žákům 1. stupně základního vzdělávání. Ano. Již 70. rokem se zde učí malí žáčci. A to už je dost dobrý důvod na pořádnou oslavu.

• Veselá věda 2022/2023

Kroužek Veselá věda si v minulých letech získal na naší škole své příznivce a bude zahrnut do nabídky zájmových útvarů ve školním roce 2022/2023.Zájemci se mohou hlásit na stránkách Veselé vědy. >>

• Školní večírek

Srdečně zveme všechny současné i bývalé rodiče a přátele naší školy na společenský večer, který se po několikaleté odmlce uskuteční u příležitosti 70. výročí založení školy. >>