Aktuality

 • Odpoledne s rodiči - změna

  Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci jsme se rozhodli veřejnou akci na školním hřišti zrušit. Akce proběhne pouze pro děti ve školní družině v rámci oddělení. Děkujeme za pochopení!

 • Hry s hudbou v družině

  Hned pro dvě oddělení proběhla v družině projektová odpoledne s odborníkem. Byla zaměřena na seznámení s různými hudebními nástroji a nácvik netradičních hudebně – pohybových her.

 • Opatření k docházce žáků do ranního oddělení školní družiny

  Vážení rodiče, v souvislosti se zhoršující se situací spojenou se šířením nákazy COVID-19. Vás tím upozorňujeme, že od pátku 11. září 2020 mohou ranní oddělení školní družiny navštěvovat pouze žáci, kteří jsou řádně přihlášeni k pravidelné docházce do školní družiny.

  Děkujeme za pochopení

 • Připravujeme na září

  V prvním měsíci nového školního roku připravujeme pro naše žáky zajímavé akce.

 • Opatření k nošení roušek

  Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat, že z příkazu starosty Města Kroměříž se od 10. září 2020 nařizuje ve školách a SVČ Šipka, zřizovaných městem Kroměříž, nosit ochranné roušky pro všechny zaměstnance i žáky škol a školských zařízení. Tento příkaz se vztahuje na veřejné prostory škol a školských zařízení (chodby, šatny, jídelny apod.) a platí v době přestávek, přesunů po škole apod. V této souvislosti Vás žádáme, aby každé dítě mělo dvě ochranné roušky na den uložené v sáčku. Děkujeme za vstřícnost a spolupráci.

 • Přihlášky do ŠD

  Odevzdávání přihlášek do školní družiny bylo ukončeno.

 • Divadelní představení pro školní družinu

  V letošním školním roce s dětmi nebudeme navštěvovat Městské divadlo Zlín. Pro školní družinu jsme však dostali jinou divadelní nabídku, a to z kroměřížského kulturního domu. Jedná se o čtyři představení, pořádaná vždy v pondělí od 14 hodin. Cena předplatného je 200,– Kč.

 • Nové kurzy hry na flétnu a klávesy

  V novém školním roce navazujeme spolupráci se známou hudební školou Yamaha Zlín. Od září budou na naší škole otevřeny kurzy hry na flétny a klávesy nejen pro nejmenší, ale i starší děti. Více informací o ukázkových hodinách zde >>

 • Slavnostní zahájení školního roku

  V úterý 1. září 2020 jsme slavnostně zahájili školní rok 2020/2021. >>

 • Akce školní družiny - září 2020

  Již v měsíci září nabízí družina zajímavé akce. Děti budou mít možnost například poznat bezpočet zvířátek, a to žijících v ZOO i těch domácích… Bližší informace Vám podají paní vychovatelky.

 

+420 573 502 881 ~ Švabinského nábřeží 2077, 767 01 Kroměříž ~ Napsat e-mail ~ Prohlášení o přístupnosti ~ Tvorba webu - Lemenio.com