• Poznej a chraň

Ve čtvrtek 21. března se v Holešově konal 23. ročník ekologické akce „POZNEJ A CHRAŇ“, letos na téma „Voda, voděnka“.

• O hanáckyho kohóta

Ve středu 20. března se v prostorách Starého Pivovaru konala 31. postupová přehlídka ve zpěvu hanáckých lidových písní dětí od 3 do 15 let.

• Přivítání jara se seniory

S pásmem zaměřeným na přivítání jara se vydaly děti ze třídy 2. A do Domova pro seniory U kašny.

• Zdobení velikonočního stromku

Od čtvrtečního poledne zkrášluje Velké náměstí v Kroměříži i strom nazdobený našimi dětmi.

• Další šachový úspěch

Ve dnech 9. – 16. března se Terezka Ševčíková ze 3. A třídy zúčastnila Mistrovství České republiky mládeže do 16 let v šachu.

• Sférické kino

Všechny třídy naší školy tento týden zažily netradiční podívanou. Přímo až k nám přijelo sférické kino.

• Den společného umění

Březnovou výzvou projektu „Hrdá škola“ byl Den společného umění.

• Netradiční úklid

Jako týmovou soutěžní hru pojaly družinové děti jarní úklid školního hřiště a zahrady.

• Přehazovaná 2024

Ve čtvrtek 14. března 2024 se děti z naší školy zúčastnily okresního kola v přehazované, které se uskutečnilo na základní škole Slovan Kroměříž.

• Svačinka v družině

Odpolední zdravou svačinku si v úterý připravily děti ze 2. oddělení..