• Jak si nenechat ublížit

Příběh z knížky Policejní pohádky „O Jaromírovi, kterému ubližovali špatní kamarádi“, následně pak beseda o kamarádství, vzájemné pomoci a zodpovědnosti. Tak začalo v naší družině projektové odpoledne s odborníkem na ožehavé téma šikany.

• Účast na dobročinném projektu

Naše škola byla, jako každoročně, požádána o účast na dobročinném projektu Fondu Sinus. Tento má za cíl dlouhodobě podporovat nemocné a potřebné, a to po materiální i finanční stránce.

• Masopustní přípravka

Zveme všechny předškoláčky a jejich rodiče na masopustní přípravku. >>

• Sběr starého papíru

Vážení rodiče. Protože na trhu s papírovým odpadem došlo ke změnám, musíme i u nás ve škole změnit pravidla jeho sbírání a třídění.

• Společenský večer

Srdečně zveme všechny rodiče a přátele naší školy na školní večírek, který se koná v sobotu 21. března.

• Jak na gymnázium

Stručné informace pro uchazeče o studium na víceletých gymnáziích >>

• Akce školní družiny - únor 2020

I v měsíci únoru nabízí družina pro děti zajímavé akce. Například hned ve čtvrtek 6. pojedeme do zlínského divadla. Představení „Pyšná princezna“ nadchne určitě úplně každého… Bližší informace Vám podají paní vychovatelky.

• Připravujeme na únor

V měsíci únoru plánujeme pro naše žáky několik zajímavých akcí. Stručný přehled těchto akcí naleznete zde.

• V "dětském světě"

Úplně na konci města, mezi nákupní zónou a obcí Vážany, leží Dětský svět. Obývají jej převážně malí lidé, kteří si ze všeho nejraději hrají a dovádějí… I děti z naší školní družiny se byly v tomto světě po rozdání pololetního vysvědčení podívat. A náramně si to užily.

• První vysvědčení

Čtvrtek, 30. leden 2020. Pro spoustu lidí běžný, všední den. Ne tak ale pro naše žáčky v prvních třídách. Pro ně byl zmíněný čtvrtek doslova dnem s velkým „V“. Proč? No přece dostali svá první opravdová vysvědčení.