• Příměstský tábor pro naše žáky - srpen 2022

Zajímá vás hobby horsing? Máme pro vás prázdninovou nabídku tábora, který proběhne v době od 8. do 12. srpna na ZŠ Zámoraví pod vedením paní Martiny Pinďákové a paní učitelky Martiny Hrůzové. Více informací v letáčku >>

• Předávání vysvědčení

30. června 2022 od 8 do 8.45 hodin – slavnostní ukončení školního roku

v 8.45 h – loučení s páťáky

Školní družina mimo provoz

Školní jídelna – výdej balíčků od 9.00 hodin

• Výlet do Modré

Poznat vodu, rostliny a živočichy, kteří v ní i kolem ní žijí a dozvědět se spoustu zajímavých a užitečných informací, to vše si daly za cíl děti třídy 1. A a 1. B na svém výletě do areálu Živá voda v Modré u Velehradu v pondělí 20. června.

• Tradiční soutěžení

I letošní závěr školního roku byl na Zámoraví věnován tradičním soutěžím, a to „Běhu kolem školy“ a „O švihadlového krále či královnu“.

• Bezpečné prázdniny

Na prázdniny se těší snad všechny děti na světě. Jiné nejsou ani ty naše. Jenže volné letní dny nemusí nabízet jen radost v podobě dovolených, táborů, výletů anebo koupání. Může přijít i problém, který je třeba řešit, úraz anebo třeba setkání s nevhodnými kamarády. Jak ty malé zbytečně nestrašit, ale přitom je na rizikové situace připravit? To jsme si ukázali v celo-družinové hře „Bezpečné prázdniny“.

• O „Hanácké koláč“

Hurá! Po dvouleté pauze se mohl opět uskutečnit tradiční turnaj ve vybíjené žáků 3. a 4. tříd základních škol O „Hanácké koláč“. Zúčastnilo se celkem 11 dvanáctičlenných družstev. Kromě škol kroměřížských si přijel zahrát i jeden tým z Hulína.

• Stanovení úplaty za školní stravování od 1.9.2022

Upozorňujeme zákonné zástupce, že v souladu s ustanovením vyhlášky č. 107/2005 Sb., o školním stravování, ve znění pozdějších předpisů, dochází k navýšení ceny stravného pro školní rok 2022/2023. Více >>

stanovuje úplatu za školní stravování

• Výlet 5.B na Hostýn

Podnikli jsme zteč na Hostýn a po dvouhodinové cestě z nádraží jsme ho dobyli. Okupovali jsme stánky s občerstvením i suvenýry a vypravili se k větrné elektrárně a vyhlídkové věži. Cesta zpět trvala necelou hodinku, abychom stihli vlak. Pochvala za turistický výkon všem účastníkům!

• V Rádiu Kroměříž

V pátek 17.června se vydaly děti ze 4.A nahlédnout do zákulisí Rádia Kroměříž.

• Habsburská Vídeň

Nedílnou součástí vzdělávání na naší škole jsou poznávací a naučné výlety. V polovině června tak obě páté třídy navštívily rakouskou Vídeň.