• Vánoční trhy

14. a 17. 12. 2020 jsme se jako škola prezentovali na vánočních trzích na Velkém náměstí v Kroměříži.

• Mefistka vyprávěla o čertech

Moc pěkné povídání si vyslechly děti ze 2. oddělení školní družiny. O čertech jim totiž všechno možné i nemožné prozradila sama čertice Mefistka. Všichni tak dnes ví, jak vypadá peklo, jak se v něm žije i co jsou vlastně čerti zač.

• matematický klokan

Dne 9.12.2020 dorazily odměny a diplomy pro nejúspěšnější řešitele okresního kola Matematického klokana 2020 za 1. místo pro Matyáše Sadílka a 2. místo Klárku Nečovou.

• Advent na Velkém náměstí

Zveme Vás na vánoční jarmark na Velkém náměstí v Kroměříži, kde si budete moci zakoupit naše výrobky v jednom ze stánků. >>

• Děláme radost

Doba „covidová“ se stejně jako všech, dotkla i dětí a pracovníků u nás na Zámoraví.>>

• Mikulášův dar

V předvečer 6. prosince navštěvuje muž s bílým vousem, většinou v doprovodu čerta a anděla, více i méně hodné děti. Obdarovává je nebo naopak kárá za jejich „nezpůsoby“. A protože na Zámoraví jsou jen hodné děti, přišel tento muž (Mikuláš) s velkým darem.

• Mikulášská nadílka

Dnes do školy po roce opět přišel Mikuláš. Doprovázený byl anděly a čertem.

• Harry Potter

V minulém týdnu se děti prvních a druhých ročníků staly kouzelníky z Bradavic.>>

• Připravujeme na prosinec

V posledním měsíci tohoto roku máme pro děti a jejich rodiče připraveno několik zajímavých akcí. Nenechte si je ujít. >>