• Připravujeme na duben

Stručný přehled informací o plánu na měsíc duben najdete zde. >>

• Kocourkovská olympiáda

Na školním hřišti se konalo další, v pořadí již sedmé, setkání všech rodů městečka Kocourkova. Tentokrát proběhlo jako „kocourkovská olympiáda“.

• Plán akcí ŠD na měsíc duben

Na čtvrtý měsíc roku 2022 plánuje družina následující akce:

• Den vody

Svátek Světový den vody, který připadá na 22. března, se slaví od roku 1992. Do oslav na kroměřížském Velkém náměstí se zapojili i naši druháci.

• Retro den

V pátek bylo u nás ve škole jasně vidět, že mnohé rodiny u příležitosti „Retro dne“ provětraly skříně na půdách i ve sklepech.

• Škola rytmu

Žáci naší školy se zúčastnili výchovného koncertu s názvem Škola rytmu.

• Pasování na čtenáře knihovny

Po dlouhé „covidové“ pauze se letošním prváčkům opět poštěstilo, že se můžou účastnit tradičního pasování na čtenáře knihovny.

• Okresní kolo v přehazované

Ve středu 23. března proběhlo na ZŠ Slovan okresní kolo v přehazované. Zúčastnilo se hned devět dětských kolektivů z celého okresu Kroměříž.

• Oblastní kolo recitační soutěže

Ve čtvrtek 24. března se mohlo opět, po dvouleté přestávce, konat oblastní kolo přehlídky dětských recitátorů. Jejím organizátorem byl Odbor školství, mládeže a tělovýchovy Města Kroměříž a SVČ Šipka Kroměříž.

• Zámoravská veverka

V úterý 22. února. proběhl na naší škole další ročník soutěže ve šplhu na tyči „Zámoravská veverka“.