• Uzavření školy

Vážení rodiče, dle upozornění Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 3. 2020 je z důvodu šíření onemocnění způsobeného koronavirem od středy 11. 3. 2020 Základní škola Zámoraví až do odvolání uzavřena. Školní družina a školní jídelna budou pro žáky také mimo provoz. Více>>

• Informace ke koronaviru Covid-19

Aktualizováno 8.3. Upozorňujeme rodiče našich žáků na prohlášení KHS ZK se sídlem ve Zlíně, jenž vyzývá všechna zařízení pro výchovu a vzdělávání na území Zlínského kraje, aby do kolektivů nepřijímaly děti, žáky a studenty škol přijíždějících z Itálie a dalších oblastí zasažených koronavirem, aby je po návratu ponechaly po maximální inkubační dobu (tj. 14 dnů po návratu) v režimu domácí výuky – omluvená nepřítomnost z epidemiologických důvodů. Čtěte dále >>

• Rozloučení s masopustem

V pátek 28.února představilo dvanáct dětí z pěveckého kroužku svůj veselý, hudebně taneční program.

• Masopust v družině

Poslední únorová středa probíhala v družině v duchu masopustního veselí. Pro děti, nastrojené do různých kostýmů a masek, byla připravena spousta her a zábavy. Snad žádné si netradiční klání ve vyzdobené tělocvičně nenechalo ujít.

• Masopustní přípravka

Poslední školička před zápisem do 1. tříd proběhla v duchu masopustu.

• Jak si nenechat ublížit

Příběh z knížky Policejní pohádky „O Jaromírovi, kterému ubližovali špatní kamarádi“, následně pak beseda o kamarádství, vzájemné pomoci a zodpovědnosti. Tak začalo v naší družině projektové odpoledne s odborníkem na ožehavé téma šikany.

• Účast na dobročinném projektu

Naše škola byla, jako každoročně, požádána o účast na dobročinném projektu Fondu Sinus. Tento má za cíl dlouhodobě podporovat nemocné a potřebné, a to po materiální i finanční stránce.

• Masopustní přípravka

Zveme všechny předškoláčky a jejich rodiče na masopustní přípravku. >>

• Společenský večer

Srdečně zveme všechny rodiče a přátele naší školy na školní večírek, který se koná v sobotu 21. března.

• V "dětském světě"

Úplně na konci města, mezi nákupní zónou a obcí Vážany, leží Dětský svět. Obývají jej převážně malí lidé, kteří si ze všeho nejraději hrají a dovádějí… I děti z naší školní družiny se byly v tomto světě po rozdání pololetního vysvědčení podívat. A náramně si to užily.