• Páťáci ve Vídni

Nedílnou součástí vzdělávání na naší škole jsou poznávací a naučné výlety. V polovině října tak obě páté třídy, pro obrovský zájem dětí i rodičů každá zvlášť, navštívily rakouskou Vídeň.

• Stavby v lese

Poslední zářijový pátek se vydalo první oddělení školní družiny na svůj letošní prémiový cyklovýlet. Jeho cílem byl blízký kopec Hvězda. Proč právě zmíněné místo?

• Sportovní odpoledne

Moc pěkné sportovní odpoledne pro děti školních družin proběhlo na Hanáckém náměstí. Uspořádal je Klub sportovního lyžování BTL společně s odborem školství, mládeže a sportu Kroměříž.

• Družinová olympiáda

Letní sportovní olympijská klání jsme si užili i v naší družině. Nejenže byly připomenuty nedávné úspěchy našich i světových sportovců. Samy děti si také opravdově zasoutěžily.

• Bezpečnost žáků

Věnujte, prosím, pozornost tomuto upozornění >>

• Družinová nabídka

Školní družina nabízí pro malé zájemce po celý rok řadu pravidelných i nepravidelných, různorodých akcí. Je na rodičích, aby zvážili, kam své dítě přihlásí.

• Náš školní příměstský tábor

I v letošním roce prožilo třicet dětí naší školy pět prázdninových dní od 18.7. do 22.7. na našem příměstském táboře. Ve spolupráci s Říší loutek a SRPDŠ jsme dětem připravili program nazvaný S loutkami na kolech i pěšky po památkách našeho regionu. Kam jsme s dětmi zamířili? >>

• Naše videoprezentace

Sledujte nás také na YouTube >>

• Zámoravská superstar

V letošním školním roce jsme po mnoha letech obnovili tradici pěvecké soutěže Zámoravská Superstar ve zpěvu populárních písní. >>

• Návštěva u hasičů

Na hodně atraktivní návštěvu se vypravili naši družináři. Do svého „sídla“ je pozvali hasiči. Děti tak více než hodinu strávily v budově kroměřížského Hasičského záchranného sboru.