• Zimní přípravka a den otevřených dveří

V úterý 28. ledna proběhla u nás na škole druhá přípravka pro předškoláčky spojená se dnem otevřených dveří.

• Sebeobrana s policisty

Hodně netradiční akce proběhla v naší družině pod taktovkou policistů. Děti, po spoustě předchozích poučení od svých vychovatelek k otázkám „jak si nenechat ublížit“ , byly s tématem seznámeny i od opravdových odborníků.

• Volnočasové aktivity ve škole

Do družiny chodí na Zámoraví většina dětí z 1. – 4. třídy. Možnost „neodejít domů“ (přijít brzy ráno) využívají ale i páťáci. Pro ty nejaktivnější je navíc v nabídce školy celá řada odpoledních útvarů, vedených jejími pracovníky či rodiči.

• Testování žáků 4. ročníku

Na jaře roku 2019 se naše škola zúčastnila šetření TIMSS 2019. Mezinárodní projekt TIMSS se zaměřuje na zjišťování úrovně dovedností a vědomostí žáků 4. a 8. ročníku v matematice a přírodních vědách. Česká republika se od roku 2011 účastní testování pouze v kategorii žáků 4. ročníku.

• Zámoraví pomáhá

Vánoce v lidech probouzejí (kromě jiného) i pocit solidarity s potřebnými. S tímto pocitem jsme chtěli nějakým způsobem pomoci i my na Zámoraví.

• Adventní koncert v družině

Koncertem studentek kroměřížské pedagogické školy jsme si v družině zpříjemnili adventní čas.

• Ježíšek v družině

Přesně podle zadání úkolů adventního kalendáře se děti každý den víc a víc těšily na poslední předvánoční čtvrtek. To i do družiny přišel Ježíšek.

• PF 2020

Vánoce se blíží a děti se už nemohou dočkat. Navštívil nás Mikuláš, vydařil se nám školní vánoční jarmark a hurá – jsou tu prázdniny. Dříve, než přiletí Ježíšek k Vám domů, navštíví i naši školu. S dětmi si tradičně zazpíváme koledy u vánočního stromečku a nadělíme dárečky. Přejeme Vám, aby nový rok s dvacítkou na konci přinesl jen to nejlepší!

• Vánoční turnaj ve florbalu

V pondělí 16. prosince se na naší škole uskutečnil vánoční turnaj ve florbalu chlapců 3. – 5. tříd.

• Vánoční jarmark

Ve čtvrtek 12. prosince u nás proběhl tradiční předvánoční jarmark. Prostory školy se na celé odpoledne proměnily v kouzelné zimní ulice, plné nazdobených obchůdků a krámků, otevřených pro všechny zájemce. A těch bylo opravdu hodně. >>