• Kino Nadsklepí - změna

Ve středu 20. listopadu bude v rámci akce „Finské dny“ filmové představení pro družinové děti zcela zdarma. Půjde o pohádku Sobíkova dobrodružství. Návrat plánujeme jako obvykle, do 16 hodin.

• Věda a technika

Ve školní družině se dětem snažíme zajistit co nejrozmanitější náplň volného času. Jednou z oblíbených aktivit jsou exkurze a seznamování se s učením a prací druhých. Zrovna tento týden velmi zaujala výstava technických výsledků práce studentů COPT Kroměříž.

• Vyhodnocení "dýňové" soutěže

Soutěž „O nejhezčí halloweenskou dýni“ byla ukončena.

• Informace ke stávce 6.11. 2019

Vážení rodiče, pedagogičtí pracovníci ZŠ Zámoraví sympatizují se stávkou vyhlášenou školskými odbory, ale do stávky se v tento den nepřipojí. Ve středu 6.11. bude výuka probíhat dle stanoveného rozvrhu. Školní jídelna i družina budou v provozu beze změny.

• Vyhlašujeme soutěž

Na podzimní prázdniny vyhlašujeme soutěž o nejhezčí dýňové strašidlo.

• Muzikál Mamma Mia

Muzikál je již plně obsazen.

• Prváčci v Podzámecké zahradě

Krásné babí léto přímo vybízí k procházkám, proto jsme nelenili a na jednu takovou pořádnou se vypravili.

• Večerní vycházka městem

Kuchařka v bílém čepečku, dáma v klobouku, vojáci s meči u pasu – to byli průvodci netradičního večera nazvaného „Z historie Kroměříže“. Tento byl ve spolupráci naší školy se skupinou historického šermu Biskupští manové připravený jako večerní hra pro družinové děti, jejich rodiče a další příbuzné či známé.

• Zájmové kroužky

V měsíci září jsme doladili počty žáků a časy zájmových kroužků.

• Nabídka pro mateřské školy

Pro všechny mateřské školy nabízíme na naší škole v dopoledních hodinách sportovní a tvořivé činnosti.