Aktuality

 • Tvořivá dílna 2.B

  K oblíbeným společným aktivitám pro děti, rodiče i pedagogy patří tvořivé dílničky. Pořádají se ve třídách jednou za čas. Program je většinou přizpůsoben ročnímu období či blížícímu se svátku. Ve třídě 2. B proběhla tato akce jako předvánoční tvoření, a to ve středu 2. prosince.

 • Další návštěva předškoláčků

  Ve čtvrtek 19. listopadu jsme opět v naší škole přivítali předškoláčky z mateřské školy na Štítného ulici. Tentokrát si s sebou přinesli cvičební úbor, neboť si v naší tělocvičně měli vyzkoušet svou obratnost a zdatnost.

 • Podzimní dílny

  Konec října je ve znamení dýní, podzimních dekorací a spadaného listí. Pravý podzim je tu a tak ten uplynulý týden patřil na naší škole přípravám na blížící se Halloween.

 • Výlet na Hvězdu

  Děti mají výlety moc rády. Také krásné podzimní dny k nim přímo vybízejí. Tak proč se někam nevydat? Asi nějak tak jsme si to řekli v naší družince a následně podnikli výlet na pár kilometrů vzdálenou Hvězdu.

 • Družina v PIDI ZEMI

  Téměř na konci našeho města, mezi Kauflandem a plaveckým bazénem, leží úžasná PIDI ZEMĚ. Navštěvují ji převážně PIDI lidé, kteří si ze všeho nejraději hrají a dovádějí. Také děti z naší školní družiny se byly v této zemi podívat. A náramně si to užily.

 • Předškoláci u nás ve škole

  Již v říjnu nás ve škole navštívili malí předškoláčci z MŠ Štítného a následně také děti z MŠ Spáčilova. Členové školního dramatického kroužku pro ně připravili malé divadelní představení.

 • Druháčci na Sovinci

  Třetí zářijový čtvrtek si naši druháci opravdu užili. Rovná padesátka se jich vydala na první z letošních zámoravských poznávacích výletů. Tentokrát do severomoravské obce Jiříkov, na známý hrad Sovinec.

 • Příměstský tábor

  Během letních prázdnin, třetí červencový týden, jsme ve spolupráci s Říší loutek otevřeli pro naše žáky příměstský loutko – herecký tábor. Téměř tři desítky chlapců a dívek prožily zajímavý a pestrý týden.

 

+420 573 502 881 ~ Švabinského nábřeží 2077, 767 01 Kroměříž ~ Napsat e-mail ~ Prohlášení o přístupnosti ~ Tvorba webu - Lemenio.com