• Akce školní družiny - listopad

Do konce měsíce listopadu bude družinová činnost probíhat pouze v rámci jednotlivých oddělení. Stejně tak se bude pokračovat v plnění naplánovaných projektů k programu Šablony II. Co nejvíce budeme využívat pobytu venku.

• Distanční vzdělávání pokračuje i v měsíci listopadu

Vážení rodiče, od středy 14. října 2020 bude opět omezena osobní přítomnost žáků na škole. Od tohoto dne je zahájena distanční výuka žáků. Škola bude denně přístupná v době od 8 do 12 hodin pouze k vyzvednutí učebních pomůcek a materiálů k výuce. Školní družina a školní jídelna budou až do odvolání mimo provoz. >>

• Ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14.10.2020

Vážení rodiče, vzhledem k připravované změně zákona nebude potřeba žádat školu o potvrzení o uzavření školy a dokládat jej. ČSSZ připravuje nový jednodušší formulář žádosti, který bude k dispozici na ePortálu ČSSZ. V případě potřeby se obracejte přímo na Českou správu sociálního zabezpečení. Nárok na ošetřovné mají zákonní zástupci žáka do 10 let.

• Zahrada všemi smysly

Není to dávno, co naše školní zahrada dostala bohatým osázením novou tvář. Tvář nabízející sice stejný prostor, ale docela jinou škálu zážitků.

• Na ranči U Tuffa

Ponurou náladu podzimních dnů si na přelomu září a října rozjasnily děti třídy 2.A a 2.B nevšedními zážitky. V rámci projektového dne navštívily Ranč u Tuffa v Dobroticích.

• Akce školní družiny - říjen

I na měsíc říjen má družina připravených pár pěkných akcí.Pokud se některé další (v rámci programu Šablony II) domluví v průběhu právě probíhajícího měsíce, budou děti i rodiče informováni včas prostřednictvím svých vychovatelek.

• Sportovní odpoledne v družině

V rámci projektového dne proběhlo 24. září sportovní odpoledne, plné her a soutěží v tělocvičně školy.

• Lidový rok v muzeu

15. září jsme s dětmi ze 2.B třídy vyrazili na interaktivní výstavu pod názvem „Lidový rok“. >>

• "My sme z Hané"

Doslova „hanácké“ odpoledne si užila skupina dětí ze školní družiny. Přišla za nimi odbornice na zmíněné téma a seznámila je s nářečím, krojem i lidovou zábavou.

• 1. B v Rymicích

Ani ranní déšť neodradil malé školáčky od plánovaného výletu do Rymic. Na cestu i slíbený program se totiž moc těšili.