• DZR Strom života - dlabání dýní

Ve středu 2.října jsme svou návštěvou opět potěšili seniory v domově „Strom života“.

• Sportujeme s rodiči

Velké rodinné sportování bylo ve čtvrtek 26. září připraveno pro ty, kterým se ze školy ani v pokročilých hodinách ještě nechtělo domů. Menší i větší děti, jejich rodiče a sourozenci. Více než stovka jich nastoupila na našem hřišti, všichni připraveni podávat ty nejlepší výkony a společně tak uzavřít celoškolní „jablíčkový“ projekt.

• Minivolejbal - změny tréninků

Pro velký zájem dětí různé výkonnosti došlo k malým změnám v době trénování.

• Sportujeme s rodiči

Zveme všechny předškoláky a školáky s rodiči na sportovní odpoledne plné zábavy.

• Začala nám škola

V pondělí 2. září jsme slavnostně odstartovali nový školní rok.

• Sbíráme vysloužilé elektro

Recyklohraní je celorepublikový program, který vzdělává děti (a jejich prostřednictvím i dospělé) v oblasti ekologie. V rámci tohoto i naši žáci plní pořadatelem zadané praktické úkoly a sbírají a k recyklaci odevzdávají nepotřebné drobné elektrospotřebiče. Tento sběr probíhá celoročně, elektro (ne velké bílé, televizory a monitory) se odevzdává ve výklenku za skleníkem.

• Prázdninový pobyt

Ani o letošních letních prázdninách jsme na Zámoraví nezaháleli. Opět jsme se rozhodli, že ulehčíme „našim“ zaměstnaným rodičům starost o jejich ratolesti. Hned šest desítek dětí tak s námi odjelo na prázdninový pobyt do Beskyd.

• Jóga s beruškou

V novém školním roce rozšiřujeme nabídku zájmových útvarů na naší škole o lekce hravé jógy. Více informací a přihláška zde >>

• První školní týden

Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020 – pondělí 2. září 2019 od 8 do 8.45 hodin. Informace k prvnímu zářijovému týdnu zde. >>

• Hanácký koláč

Více než dvacetiletou tradici má na zámoravské škole pořádání turnaje ve vybíjené pro žáky 3 .a 4. ročníků.