• The English competition

20. června proběhla na naší škole první soutěž v angličtině pro žáky pátých tříd. Více>>

• Léto v zahradě

V polovině června se žáci prvních tříd rozloučili se sérií zážitkových programů v kroměřížských zahradách, které pro ně v průběhu školního roku připravovali lektoři NCZK v Kroměříži. >>

• Úspěch ve vybíjené

Ve dnech 11. – 12. června 2018 se uskutečnilo v městečku Pecka celorepublikové finále ve vybíjené, do kterého se probojovala i děvčata z naší školy. Podařilo se jim projít základní skupinou a postoupit do finálových bojů. Více >>

• Zlato z vybíjené

Sportovci ze Zámoraví opět vyhráli „republiku“. Již potřetí! Tentokrát ne parta kluků, ale děvčat…

• Les všemi smysly

V prvním červnovém týdnu se obě první třídy spolu s třeťáky také vypravily na školu v přírodě. Projekt Les ve škole, na který se děti připravily už předem, sliboval spoustu zážitků a dobrodružství. >>

• Mladí zdravotníci v krajském kole

V pátek 1. června proběhlo ve Znojmě krajské kolo soutěže mladých zdravotníků. Kroměřížský okres reprezentovalo vítězné družstvo kola oblastního, družstvo žáků naší školy.

• Malí indiáni

Z pobytu na Tesáku se přesně na Den dětí vrátili naši druháci. Stejně, jako v průběhu jara všechny ostatní třídy, i oni strávili parádní týden ve škole v přírodě.

• První pomoc pro dospělé

Milí rodiče a přátelé školy. Rádi bychom vás pozvali na akci nazvanou „Bezpečné prázdniny“. Proběhne v pondělí 18. června od 16 hodin v prostorách školy. Bude to vlastně teorie a praktické ukázky první pomoci, kterou je třeba poskytnout na místě úrazu či jiného zdravotního selhání. Povedou ji (a připravili) naši rodiče – lékaři, a to MUDr. Gabriela Pražáková a MUDr. Jaroslav Novák.

• Letní pobytový tábor

Máte rádi dobrodružství? Nechybí vám odvaha přežít v jakékoli situaci, za jakýchkoli okolností? Vydejte se s námi na výpravu do Jeseníků. Sdružení rodičů a přátel naší školy tam pořádá letní pobytový tábor „Přežití 2018“.

• Objevitelé světa her

V nedalekých hostýnských kopcích strávili krásný týden naši čtvrťáci. Rovná padesátka jich objevovala nejen krásy přírody a všemožných her, ale hlavně prima party, kamarádství a opravdové pohody.